Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prośba o ponowne zalogowanie generująca powielony widok usług stacjonarnych


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 32
  • 0

Prośba o ponowne zalogowanie generująca powielony widok usług stacjonarnych

► Wątek wyodrębniony z tematu  Brak możliwości uaktywnienia usługi - Moderator Wiktor ◄

 

Staram się podpowiedzieć,  a może trafie Emotikon: Szczęśliwy

Poczekam - nic innego i tak mi nie pozostaję - zbliża się koniec roku, więc awarie muszą być Emotikon: Mrugający

 

Tak czekając na to wszystko zauważyłam mały szczegół. W aplikacji MO powinien być warunek sprawdzający czy dana usługa była już wprowadzona, nie wiem jak, ale wchodząc w swój profil (kółko na samej górze po prawej na głównej w MO)  pytało mnie ponownie o zalogowanie (byłam zalogowana), zalogowałam się i pojawił się drugi ten sam Emotikon: Szczęśliwy - Nie nacisnęłam "dodaj", jestem pewna.

Android 5.0

Screenshot_2017-11-14-15-49-46.jpg

4 ODPOW. 4

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10915
  • 150

Prośba o ponowne zalogowanie generująca powielony widok usług stacjonarnych


MałgorzataB napisała:
Tak czekając na to wszystko zauważyłam mały szczegół. W aplikacji MO powinien być warunek sprawdzający czy dana usługa była już wprowadzona, nie wiem jak, ale wchodząc w swój profil (kółko na samej górze po prawej na głównej w MO)  pytało mnie ponownie o zalogowanie (byłam zalogowana), zalogowałam się i pojawił się drugi ten sam Emotikon: Szczęśliwy - Nie nacisnęłam "dodaj", jestem pewna.

Android 5.0


A czy wcześniej do konta usług stacjonarnych zalogowałaś się z opcją 'Zapamiętaj mnie'? Wygląda na to, że z jakichś powodów apka tak trochę jakby Zaskoczony robotMrugający robot wylogowała Cię z konta...
No cóż Emotikon: zakłopotany.

Co Ty na to, by wątek z apką przenieść już do osobnego tematu? Będzie przejrzyściej Bardzo szczęśliwy robot.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 32
  • 0

Prośba o ponowne zalogowanie generująca powielony widok usług stacjonarnych

Pewnie, można przenieść ten wątek, ale prosiłabym nie cały temat Emotikon: Mrugający

 

Włączyłam aplikację (mam ją wyłączoną nawet w tle), chciałam sprawdzić status zgłoszenia, dotykam kółko i zapytało o logowanie, dalej historia znana, mam "zapamiętaj mnie". Od tamtego momentu nie używałam aplikacji. Przed chwilą, chcąc powtórzyć operację i sprawdzić czy zrobi duplikat, dotykam kółko będąc w usłudze neostrada i pokazuję się ten panel i ten komunikat:

 

Screenshot_2017-11-14-17-29-59.jpg

Po ponownym włączeniu aplikacji mam wybrać sposób logowania Emotikon: Szczęśliwy

Usunę z danymi i zainstaluję ją ponownie. Do momentu pojawienia się duplikatu i przed przerwą techniczną było wszystko ok.

Anonim

Nie dotyczy

Prośba o ponowne zalogowanie generująca powielony widok usług stacjonarnych

@MałgorzataB, a możesz zrobić bez reinstalacji aplikacji ? Wyloguj się całkiem, jak mi niedawno podpowiedział @Wiktor, bo miałem też podwójnie usługi. Zaloguj się ponownie pełnymi danymi, ale nie zapomnij włączyć dane komórkowe, daj zapamiętanie i powinno być ok.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 32
  • 0

Prośba o ponowne zalogowanie generująca powielony widok usług stacjonarnych

Aplikacja usunięta z danymi, po instalacji jest już dobrze, widocznie mogłam mieć problem z internetem (chodź wątpię) i aplikacja sobie nie poradziła z "poszarpanymi" danymi (czasami pisało brak danych w dużych "kwadratach"). Emotikon: Szczęśliwy