Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Przechwytywanie.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

Brawo dla Orange za info i co nowe - żeby nie dwonić na BOK - bo tam też będą prace.

Screenshot_2017-04-28-14-10-16-662_pl.orange.mojeorange.png

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Konto usunięte
Nie dotyczy

Ooo to są dwie różne informacje, ja mam inną.....

Załączniki

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3449
  • 4590
  • 124

[ Edytowane ]

Piotrekk85 napisał(-a):

Brawo dla Orange za info i co nowe - żeby nie dwonić na BOK - bo tam też będą prace.

Screenshot_2017-04-28-14-10-16-662_pl.orange.mojeorange.png

Przeoczyłem Twoje info @Piotrekk85, ale trochę dziwne, bo ja, chyba tak jak @Konto usunięte, mam krótszą informację, jej treść zacytowałem w zamkniętym już temacie Emotikon: Mrugający 

Update; @Rafał@Wiktor@Mikołaj (Artura nie wspominam - niech odpoczywa) - a gdyby tak temat przykleić gdzieś, tak by był zawsze widoczny na głównej stronie NO, no i aktualizować, może nawet lekko wyyprzedzająco informować użytkowników, że jakieś ograniczenia dostępu są planowane.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@Misiek62 super pomysł!!!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 21158
  • 10789
  • 1055

A czy jutro również dzień przerwy od Nasz Orange?

@Misiek62: pomysł dobry, ale chyba wiele "murów" w Orange trzeba będzie skruszyć...
Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Proszę o głos na pomysł - kliknij tutaj Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 35, Ekspert
  • 3449
  • 4590
  • 124

@Piotrekk85, @Konto usunięte  jeślibyśmy grupowo powtarzali propozycję Emotikon: Mrugający to może szanse na realizację wzrosną.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

Pewnie tak, więc i upierdliwy @Konto usunięte jest jak najbardziej za Emotikon: Mrugający
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 675
  • 1774
  • 27

@Misiek62 Na ten moment temat przyklejam najwyżej jak się da w Mój OrangeEmotikon: Szczęśliwy Jak tylko będziemy mieć informację o pracach planowych na portalu, zaktualizujemy ten wpis. Nasz Orange działać będzie Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Konto usunięte
Nie dotyczy

I super!!!
0 Lubię to
Odpowiedz