Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 35, Ekspert
  • 3449
  • 4590
  • 124

Prace planowane na Mój Orange

@Rafał  jeśli mnie wzrok nie myli to w dziale "ogłoszenia" dałoby się  zmieścić jeszcze jeden temat. A, jak sądzę nie tylko moim skromnym zdaniem, takie informacje o planowanych wyłączeniach serwisów Orange mogą interesować ludzi, więc zasługują na zaliczenie do kategorii "Ogłoszenia". Jeśli nie Ty sam, to niechże Zespół to przedyskutuje, a może podeprze się opiniami Herosów...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@Misiek62 masz fajny pomysł ale czy warto zaśmiecać ogłoszenia kolejnym tematem?? Info o pracach serwisowych zazwyczaj pojawia się na parę dni przed, więc.....trzeba się nad tym na spokojnie zastanowić.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 35, Ekspert
  • 3449
  • 4590
  • 124

pablo_ck napisał(-a):
@Misiek62 masz fajny pomysł ale czy warto zaśmiecać ogłoszenia kolejnym tematem?? Info o pracach serwisowych zazwyczaj pojawia się na parę dni przed, więc.....trzeba się nad tym na spokojnie zastanowić.

@Konto usunięte  dlatego zasugerowałem przedyskutowanie.

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]
Wiem o tym Misiaczku Emotikon: Mrugający ;p
0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 675
  • 1774
  • 27

Przedyskutujemy, tymczasem przypominam, że temat dotyczy prac planowych Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

Może zostanie coś poprawione w Orange i nie bedziemy czekaś 5/7 dni na zapłacone faktury jak to jest w innych sieciach .

I jeszcze coś takiego co o tym myślicie?Przechwytywanie.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 60
  • 95
  • 0

A mnie przez www udało się zalogować na moje konto w orange.pl. Co prawda jst u góry komunikat: "W związku z pracami prowadzonymi na portalu w dniach 28-30.04.2017r., mogą wystąpić problemy z dostępem do konta Mój Orange. Za utrudnienia przepraszamy."  Więc problemy mogą, a nie muszą być Emotikon: Mrugający

Konto usunięte
Nie dotyczy

Adept napisał(-a):

A mnie przez www udało się zalogować na moje konto w orange.pl. Co prawda jst u góry komunikat: "W związku z pracami prowadzonymi na portalu w dniach 28-30.04.2017r., mogą wystąpić problemy z dostępem do konta Mój Orange. Za utrudnienia przepraszamy."  Więc problemy mogą, a nie muszą być Emotikon: Mrugający

@Adept Mi tez się udało dzieki za infoEmotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 60
  • 95
  • 0

vdsl2 napisał(-a):

Adept napisał(-a):

@Adept Mi tez się udało dzieki za infoEmotikon: Bardzo szczęśliwy

NIe ma za co @Konto usunięte, chyba po to tu jesteśmy, zeby sobie "podpowiadać" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

@Konto usunięte @Piotrekk85 Tak wyglądają właśnie prace.... dziś był rano efekt NO kontra MO

0 Lubię to
Odpowiedz