Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur a tak czystej ciekawości do czego tak pilnie używasz aplikacji? Pytam bo ja osobiście za często tam nie wchodzę a widzę, że Ty częściej korzystasz. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim, może @ketrasaArtur  jest testerem?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

@bronzub niestety muszę drążyć temat, bo sytuacja praktycznie powtarza się co miesiąc. Najczęściej grzebanie w apce popada na mój okres rozliczeniowy, a to jest uciążliwe, jak nie można sprawdzić stanu kont. Jak by sytuacja występowała raz na rok, czy na pół, nie zawracał bym nikomu głowy.

Zastanawia mnie tylko, co jest takie ważne w tym grzebaniu w apce, że trzeba przerwę robić co miesiąc na kilkadziesiąt godzin. Fioletowy jakoś nie ma ze swoją apką takiego problemu jak Orange.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Prace planowane na Mój Orange

Ja, pomimo, iż nie posiadam usług telefonii komórkowej Orange (abonament), też tam zaglądam co jakiś czas w nadziei, że firma przygotowała jakieś bonusy/gratisy dla klientów usług stacjonarnych (internet+TV+telefon).

Ej no - nadzieja umiera ostatnia 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur, po co gdybać? Jest wystarczająco sporo czasu na realizację płatności...chociażby. U Ciebie wszystko, znaczy konto MO i appka bez ingerencji kogoś z modów?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange


@Morciaknapisał(-a)

Ja, pomimo, iż nie posiadam usług telefonii komórkowej Orange (abonament), też tam zaglądam co jakiś czas w nadziei, że firma przygotowała jakieś bonusy/gratisy dla klientów usług stacjonarnych (internet+TV+telefon).

Ej no - nadzieja umiera ostatnia 😉


@Morciak, niech nie umiera🙂 Przed chwilą zaglądałem i odczytałem siedem powiadomień o bonusach. Jeden prezent nawet otwarłem. Myślę, że ktoś znajdzie coś interesującego dla siebie. To wszystko zależy zapewne od tego kto i jakie usługi posiada 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Prace planowane na Mój Orange

Ostatnio Orange zamiast weekendów lubi się w dni robocze ,,bawić" się w aktualizacje aplikacji

 

___________

* Wpis przeniesiony z Sieć i dostępność usług - moderator Bartłomiej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prace planowane na Mój Orange

@Venomoth3 u mnie obecnie Mój Orange działa. Potwierdzam, że w godzinach nocnych, dokładnie 11 stycznia 2022r, o godzinie 2-giej, Mój Orange miał przerwę, ale to była awaria. Wyskakiwał błąd i można było odświeżyć, a potem wysłać zgłoszenie e-mailem lub ponownie się zalogować.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Prace planowane na Mój Orange

Poprzednio (listopad 2021) prace były od soboty do poniedziałku. Teraz (styczeń 2022) są od piątku do poniedziałku... Trochę mnie niepokoi wydłużanie tych terminów 😉

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Nie pamiętam dokładnie statystyk ale od ostatniej przerwy minęło 2 miesiące (a zwykle było krócej). Więc pewnie dlatego czas dłuższy.