Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Prace planowane na Mój Orange

Pracują nad apką a SMS-y informacyjne o zużyciu wysyłają błędne.

SMSy20211121.png

 

SMS z  godz. 22:35:51 z soboty informuje ze pozostało mniej niż 1 GB z bonusu za doładowanie

SMS z godz. 9:55:05 z niedzieli - 1.85 GB

pewnie nawet bym nie zauważył ale dopiero wieczorkiem w niedzielę  zacząłem korzystać z netu.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Prace planowane na Mój Orange

No i stało się to co miało się stać. Po każdym grzebanku są problemy z apką Mój Orange. Podobno miałinbyś lepiej po aktualizacjach, no i jest. Przynajmniej nie trzeba się denerwować wyczerpanymi GB, bo ich nie odczytamy 😁👍🤗

20211122_095304.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur czemu mnie to nie dziwi 😅

 

To ja mam coś ciekawego. Oferta na przedłużenie umowy. Niby nic wielkiego ale ta umowa jest do maja 2022 więc jakby nie patrzeć więcej niż te 4 miesiące. Chodź i tak na razie zmieniana nie będzie. 

Screenshot_2021-11-22-15-33-45-042_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur  Na kartę w miarę poprawnie pokazuje wykorzystanie

dom.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Prace planowane na Mój Orange

Czy na ten weekend są planowane prace serwisowe?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur  jeszcze żadnego info nie było, na ale dziś dopiero środa...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Prace planowane na Mój Orange

@slav72 właśnie mnie martwi, że znowu wyskoczą z pracami serwisowymi, a w ten weekend popada mój okres rozliczeniowy w Orange i znowu nie będę mógł korzystać w tym czasie z apki Mój Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Jak wcześniej sam słusznie zauważyłeś te prace wypadają raz w miesiącu. W przyszły weekend jest Boże Narodzenie, potem wypada Nowy Rok a w takich terminach nie będzie. Więc może być ten weekend. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Prace planowane na Mój Orange

Nie bardzo mi się taki rozwój sytuacji podoba. Jest to wkurzające, że praktycznie co miesiąc na okres rozliczeniowy w okolicach 18-19 popadają prace serwisowe. Może w tym miesiącu już powstrzymają się od grzebanka.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Prace planowane na Mój Orange

@ketrasaArtur, nie narzekaj 😁 Przynajmniej dotrzymują słowa. Gdybyś grał w totka, to ostatnia ich przerwa techniczna od 5-6 grudnia najpierw przeciągała się w komunikat, że z powodu prac konserwacyjnych mogą występować błędy, które trwały przynajmniej do wczoraj. Tam dostałbyś zapewne zawału i mimo, że wskutek takiego podejścia do graczy, wielu zakładów nie zawarłem, to jakoś to przeżyłem. Śmiem nawet sądzić, że ta firma ma więcej kasiory dla programistów, aniżeli operator telekomunikacyjny  🙂