Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Płatność aplikacją mój orange abo.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Płatność aplikacją mój orange abo.

► Temat został przeniesiony z kategorii Abonament (etykiety: klient indywidualny, internet domowy, faktura, inna dot. abonamentu) - Moderator Wiktor ◄

 

Zapisać kartę płatności w ustawieniach aplikacji aby nie płacić 1 zł na darmozjadów BLUE MEDIA bez pośredników wreście tego żądam.
Słaba fa strona na smartfona.
Neostrada nie ma funkcji płatności i dlatego nie dałem więcej niż 3 gwiazdki.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10902
  • 150

Płatność aplikacją mój orange abo.

@JoAhN-deejay

No, faktycznie - nie każdy może być zainteresowany tą formą płatności... I też nie ma na to musu ;-). Ja osobiście korzystam z Polecenia Zapłaty. (Taki np. bank o nazwie Orange Finanse pozwala korzystać z tej usługi za free Emotikon: Mrugający)

 

Propozycja - by w apce możliwe było zapisanie karty debetowej/kredytowej ("bezpośrednie" obciążenie) - mogłaby zostać poddana ocenie w naszym dziale z Pomysłami. Zachęcam zatem do założenia pomysłu 🙂

 

Konto usług stacjonarnych (w tym Neostrady) już od jakiegoś czasu ma opcję płatności on-line.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Płatność aplikacją mój orange abo.

Zawsze można też zrobić ręczny przelew lub zarejestrować się na bm.pl

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10902
  • 150

Płatność aplikacją mój orange abo.

@JoAhN-deejay

No, faktycznie - nie każdy może być zainteresowany tą formą płatności... I też nie ma na to musu ;-). Ja osobiście korzystam z Polecenia Zapłaty. (Taki np. bank o nazwie Orange Finanse pozwala korzystać z tej usługi za free Emotikon: Mrugający)

 

Propozycja - by w apce możliwe było zapisanie karty debetowej/kredytowej ("bezpośrednie" obciążenie) - mogłaby zostać poddana ocenie w naszym dziale z Pomysłami. Zachęcam zatem do założenia pomysłu 🙂

 

Konto usług stacjonarnych (w tym Neostrady) już od jakiegoś czasu ma opcję płatności on-line.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10902
  • 150

Płatność aplikacją mój orange abo.

@JoAhN-deejay

rozważ, proszę, taką rzecz 😉 

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.