Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

Anonim

Nie dotyczy

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

Na dole strony https://www.orange.pl/najlepsze_okazje_telefonia.phtml wszedłem w zakładkę Ochrona danych osobowych i poddałem testom link
https://www.orange.pl/view/mojazgoda, który "zaprowadził" mnie do starszej wersji konta, bowiem podany link https://www.orange.pl/moj_orange/moje_dane/zgody wymusił niejako tę sytuację, przy aktywnym NMO w innej karcie. "Przetrzepałem" wszystkie zgody na koncie stacjonarnym i byłem bardzo zdziwiony małą ilością zgód w stosunku do tych z aplikacji, będących tam w uprawnieniach na usługach komórkowych. Zaledwie 7 z 13-tu i to w zupełnie innej, pomieszanej kolejności. Dopatrzyłem się także krótszej wersji jednej ze zgód (brak wyrazów do mnie). To kolejny myk, który wymaga uwagi i dopracowania. Marzy mi się pełna synchronizacja interpretacyjna i ilościowa.

2018-05-05.png2018-05-05 (2).png

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

Uwagi cenne, ale sformułowanie "do mnie" też nie jest najlepsze. Często użytkownikami numerów są członkowie rodziny właściciela numeru a operator nie kontroluje z którego z numeru korzysta właściciel.
Anonim

Nie dotyczy

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

O mnie, za mnie, może być beze mnie. Operator nakreślił kierunek, że właścicielem jest ten, na kogo usługa jest przypisana. Skłania to do skierowania sformułowań zgód do mnie, a nie do kogoś, kto korzysta.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www


@Anonim napisał:
Pokaż szczegóły

(...) "zaprowadził" mnie do starszej wersji konta, bowiem podany link https://www.orange.pl/moj_orange/moje_dane/zgody wymusił niejako tę sytuację, przy aktywnym NMO w innej karcie. "Przetrzepałem" wszystkie zgody na koncie stacjonarnym i byłem bardzo zdziwiony małą ilością zgód w stosunku do tych z aplikacji, będących tam w uprawnieniach na usługach komórkowych. Zaledwie 7 z 13-tu i to w zupełnie innej, pomieszanej kolejności. (...) To kolejny myk, który wymaga uwagi i dopracowania. Marzy mi się pełna synchronizacja interpretacyjna i ilościowa.

2018-05-05 (2).png


Nawiązując do tego, co już napisałem wcześniej - dopowiem, że upragniona "pełna synchronizacja" nastąpi wtedy, gdy apka przejdzie na system/platformę, na której działa nowe Mój Orange 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

Oby "kółka" były odpowiedniej wielkości z marką Made in Poland, by się ładnie wszystko kręciłoEmotikon: Szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

Dziś sobie przeglądam swoje konto i widzę nową dawkę zgód to jedna z wielu dla przykładu 

 

 


Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

Osobiście postępowanie Orange zaczyna mnie niepokoić. Kilka dni temu Orange na wszystkie numery wysyłała następujące smsy.

Screenshot_2018-05-23-09-22-02-116_com.android.mms.png

Potem pojawiają się nowe zgody. Z perspektywy klienta może być istotną zgoda na spis abonentów. Niektóre osoby chcą mieć tam swój numer. I co? nowa zgoda więc numeru nie będzie póki ktoś nie potwierdzi nowej zgody?

Anonim

Nie dotyczy

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

@Piotrekk85A o co chodzi o te kwoty ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www

@Anonim: oj nie przyciąłem zdjęcia. Testowałem menu STK bo @Misiek62 chciał "drzewko" menu to je gdzieś na NO wrzuciłem. W tym temacie chodzi tylko o dolny sms.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Ochrona danych osobowych & zgody z opisu na stronie www


@Piotrekk85napisał(-a)

Osobiście postępowanie Orange zaczyna mnie niepokoić. Kilka dni temu Orange na wszystkie numery wysyłała następujące smsy.

Screenshot_2018-05-23-09-22-02-116_com.android.mms.png

Potem pojawiają się nowe zgody. Z perspektywy klienta może być istotną zgoda na spis abonentów. Niektóre osoby chcą mieć tam swój numer. I co? nowa zgoda więc numeru nie będzie póki ktoś nie potwierdzi nowej zgody?


Nie przypominam sobie, żebym tego typu SMSa dostał...

 

co do posta powyżej "Testowałem menu STK bo @Misiek62 chciał "drzewko" menu to je gdzieś na NO wrzuciłem. W tym temacie chodzi tylko o dolny sms." - nie od Ciebie @Piotrekk85 oczekiwałem drzewka, tylko zgłosiłem propozycję, żeby to się pojawiło w opisach na NO, np. w Bazie wiedzy.