Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy Mój orange nie wyświetla danych


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nowy Mój orange nie wyświetla danych

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem z podejrzeniem informacji na koncie w Nowym mój Orange.

 

Sprawa jest dość skomplikowana i rozpoczęła się w połowie kwietnia gdy okazało się, że mój numer który mam cały czas w użyciu i posiadam od 17 lat został jakimś cudem zarejestrowany na inną osobą.

Po nierównej walce z BOK i kilkukrotnej wizycie w salonie Orange numer został z powrotem zarejestrowany na mnie ale po aktualizacji danych pojawił się problem z dzianiem (wyświetlaniem informacji) na stronie Nowy mój Orange. W tej chili logowanie do strony następuje prawidłowo natomiast żadne informacje (stan konta, numer telefonu karty itp. nie są widoczne).

Przechwytywanie.JPG

 

Spraw zaczyna być naprawdę bardzo irytującą ponieważ od prawie miesiąca nie ma dostępu do tych informacji z komputera. Sprawa była kilkukrotnie zgłaszana do BOK i kilkukrotnie otrzymałem informację, że wszystko jest ok, lub zostało naprawione - niestety nie jest to prawda.

Strona Nowy mój Orange była sprawdzana na 3 niezależnych komputerach i trzech rożnych przeglądarkach niestety wszędzie efekt jest taki sam jak na powyższym zdjęciu.

 

Po sugestiach konsultantów czyściłem już pliki cookie i historię przeglądarek, niestety ale to równie nie daje żadnego rezultatu.

 

Dodatkowa informacja - aplikacja Mój Orange zainstalowana na teflonie z Androidem działa prawidłowo i wyświetla wszystkie dane.

 

Może ktoś miał podobny problem i byłby mi w stanie pomóc.

 

Pozdrawiam,

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Nowy Mój orange nie wyświetla danych

Dalej są prowadzone prace na poprawienie na stronie NMO kiedy nastąpi poprawa to nie wiem.