Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Ela12napisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)

Bo mi się to nie udaje. Może muszą być dodatkowe warunki spełnione. Poza tym bardzo często mylisz stara i nową wersję serwisu więc ciężko mi w to wierzyć.


@Piotrekk85,musisz uwierzyć, bo ten moment przejścia do rejestracji w NMO nie mogłem screenować. To wynik tego, że w becie ustawiłem flagę i jest takie coś, jak zapamiętanie pewnych ustawień. Tego nie przewidziałem.


@Anonim, a na czym to robisz tę rejestrację? Na komputerze czy na komórce?

 

Ela


@Ela12, na komórce. Nawet nie dałem cytowania, a wskoczyło samo cytowanie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@Anonim: zgłosiłeś się do testów NMO. Więc uwzględnij to że sporo osób nie uczestniczy w nich.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12napisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)

Bo mi się to nie udaje. Może muszą być dodatkowe warunki spełnione. Poza tym bardzo często mylisz stara i nową wersję serwisu więc ciężko mi w to wierzyć.


@Piotrekk85,musisz uwierzyć, bo ten moment przejścia do rejestracji w NMO nie mogłem screenować. To wynik tego, że w becie ustawiłem flagę i jest takie coś, jak zapamiętanie pewnych ustawień. Tego nie przewidziałem.


@Anonim, a na czym to robisz tę rejestrację? Na komputerze czy na komórce?

 

Ela


@Ela12, na komórce. Nawet nie dałem cytowania, a wskoczyło samo cytowanie.


To prawdopodobnie przepuści rejestracja. Spróbuj jeszcze na kompie. I naciśnij 'PrintScreen' w celu zrobienia screen-a..

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@Ela12, komp jest w użyczeniu, więc nie zrobię tego. Tutaj nie puściła zapamiętana flaga bezpieczeństwa.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim, masz dowód buga.


Nie robię zrzutów, chcesz bym zawalił forum tym 😉

Jak w beta wersji robisz to co robisz, to ja już wszystko wiem 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)

I masz nowe mój Orange dla numeru stacjonarnego bez komórki?


Dla tych usług, nadal jest stare MO, kurczowo trzyma NO i większość usług, pominę bugi powiązane ze starym MO, bo lepiej jak to mniej niż więcej ludzi wie.

Tak na marginesie nawet jak NMO obsługuje to co pisze @Anonim to jakiś bug jest.


Właśnie że u mnie już nie jest dostępne stare mój orange, po zalogowaniu wyświetla się komunikat wymuszający rejestrację w nowym mój orange, której nie mogę dokończyć z powodu braku telefonu komórkowego.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@fHe9z3p, jestem "dowodem" na to,że można 😀 Zrób, jak Ci radziłem. Najpierw wyloguj się z forum. Np. w WP załóż konto mailowe na swoje dane autentyczne, byś potem mógł zarządzać kontem w NMO. Nie przejmuj się, iż wymagana jest komórka. Wpisuj xxxxxxxxx stacjonarny (z prefiksem też jest 9 cyfr). Reszty, jak papuga, nie powtórzę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Anonimnapisał(-a)

@fHe9z3p, jestem "dowodem" na to,że można 😀 Zrób, jak Ci radziłem. Najpierw wyloguj się z forum. Np. w WP załóż konto mailowe na swoje dane autentyczne, byś potem mógł zarządzać kontem w NMO. Nie przejmuj się, iż wymagana jest komórka. Wpisuj xxxxxxxxx stacjonarny (z prefiksem też jest 9 cyfr). Reszty, jak papuga, nie powtórzę.


Jak w tym etapie wpiszę stacjonarny to wyświetla się komunikat żeby wpisać kod potwierdzający który wysłano sms-em na podany numer, ale sms na stacjonarny nie przyjdzie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Weryfikacja SMS jest tylko po wybraniu opcji "jestem klientem Orange". Po wybraniu opcji "nie jestem klientem Orange" jest tylko weryfikacja maila. Może podajcie instrukcję krok po kroku. Bo co chwilę jest inny sposób.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Anonimnapisał(-a)

@fHe9z3p, uwierz mi, że idzie się zarejestrować poprzez nr. stacjonarny. Załóż w jakiejkolwiek domenie konto mailowe (albo na swoim spróbuj). Zarejestruj się do MO przyciskiem Nie jestem klientem Orange. Wszystko, czyli login i hasło, stwórz nowe. Zaakceptuj z gwiazdkami zgody i wpisz stacjonarny z prefiksem bez, broń Boże, plusa. Cały proces rejestracji zwieńczysz linkiem, który otrzymasz na w/w adres mailowy, celem jego potwierdzenia. Przechodzisz i się logujesz. 

 


@Piotrekk85, potwierdzam to co pisze @Anonim.

 

SMO czy NMO 1.png

 

Co to jest?  Stare MO czy Nowe MO? A może jeszcze coś innego?

 

Ela