Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 31
  • 2

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Racja nowy mój orange to DNO !


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 37
  • 23
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@Piotrekk85 W takim razie dobrze by było zaktualizować stronę informacyjną https://www.orange.pl/omnibook/kody-do-autoryzacji-kod-pin-i-kod-abonencki

 

Swoją drogą, nie rozumiem rozdzielania takich informacji na stronę i aplikację. Oznacza to mniej więcej, że w celu sprawdzenia jednej rzeczy muszę zainstalować aplikację, która w praktyce będzie martwa i nigdy z niej nie skorzystam. 😉 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@rahnie: mamy takie same możliwości edytowania tego. Jak możesz włamać się na serwery Orange, to sam popraw. Ja nie pracuję w Orange i takiej możliwości nie mam.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Mi po przejściu udało się raz wejść na NMO. Kompletna porażka to NMO.

Stare działało. Nowe? "Something went wrong with the request: No MSISDN supplied in request!", albo "błąd komponentu" Raz mnie wpuściło reszta to wpuszczanie mnie w maliny. Zamieniać coś co działało, na coś niedziałającego i jeszcze za to kasę zainkasować! Brawo! 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Ja @wscieklaewka nigdy nie będę migrowała do Nowego Mój Orange - w skrócie NMO i bardzo proszę o nie zasłanianie mi banerem zaproszenia ze Starego Orange do Nowego problematycznego - dziękuję Emotikon: zakłopotany

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ja @wscieklaewka nigdy nie będę migrowała do Nowego Mój Orange - w skrócie NMO i bardzo proszę o nie zasłanianie mi banerem zaproszenia ze Starego Orange do Nowego problematycznego - dziękuję Emotikon: zakłopotany


@wscieklaewka, odbędzie się to bez Twojego udziału i prośby. Wiesz, jak długo się ze mną "męczyli"? Aż dopięli swego...taka kolej rzeczy Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@Anonim i @wscieklaewka ja mam NMO od dawna i działa ok, do starego MO już bym nie powrócił 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@Anonim, nie wiem, czy jesteś tak stary jak NMO, ale bardziej mi pasujesz na hań downy Emotikon: Język

Tyle perypetii z wdrażaniem NMO, co myśmy doświadczyli, to nawet nie jesteś w stanie ogarnąć. Byliśmy (wąskie grono) w centrum tego "piekiełka". Już się ucywilizowało, ale...no właśnie, ono jest nadal.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@Anonim nie testowałem NMO ale jak przeszedłem na nie, to zero problemów, nadal działa ok, ja nie narzekam 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ja @wscieklaewka nigdy nie będę migrowała do Nowego Mój Orange - w skrócie NMO i bardzo proszę o nie zasłanianie mi banerem zaproszenia ze Starego Orange do Nowego problematycznego - dziękuję Emotikon: zakłopotany


Już wkrótce zaorają stary, nawet ich na to namawiałem - upsss, i nie będziesz miała wyboru...