Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@Anonim

Ty to Ty, a ja to ja Emotikon: Wściekły

Nie dam się tam zaprosić dopóty dopóki nie usuną w NMO usterek Robot pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@wscieklaewka usterki znikną jak stare MO zniknie, ale obstawiam że gro usterek powiązana z migracją ze starego MO do NMO.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Oj @Anonim Ty nie narzekasz Emotikon: sfrustrowany ale jest gro użytkowników którzy napotykają same błędy gdy chcą się w tym NMO zalogować Emotikon: Smutny


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Ho,ho co Ty powiesz @bluesmanniak 🙂 zaorają ha, ha ciekawe czym 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Przecież pisałem, wystarczy że ktoś ma więcej usług od Orange i migracja stare MO do NMO się wyłoży, ja mam tylko telefon na kartę prepaid, więc może dlatego migracja przeszła bez zgrzytów.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

No właśnie gro usterek, więc trzeba te usterki wyeliminować a potem dopiero dać możliwość normalnie logować się w tym NMO Emotikon: zakłopotany @Anonim


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Ja też mam tylko na kartę,i mój problem z jednym numerem ( przeniesienia do NMO trwał wieki ) no i oczywista oczywistość sama bym sobie z tym nigdy przenigdy nie poradziła 😞

Drugi numer mam w Starym i nie chcę do Nowego 😞 😞 😞 @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@wscieklaewka nie będę drążyć tematu, nie testowałem bety NMO, testerzy mogą coś więcej napisać.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@wscieklaewka, prócz prepaida masz jeszcze inne usługi? Jakby co, służę pomocną dłonią, byś się nie lękała Emotikon: Szczęśliwy Qrna, czemu pierwszy krok kojarzy Ci się źle? Emotikon: Mrugający

Byłaś szybsza. Ten drugi, to?

Pierwsza edycja nie naniosła poprawki...co tam moderatorzy jest grane?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Nie mam żadnych innych usług @Anonim a kojarzy mi się temu źle bo już zdążyłam poznać tą migrację na jednym numerze ( miałam bardzo pomocną dłoń i temu się udało )

Ale poznałam dwóch użytkowników którzy niestety mają problemy ( jeden dziś nawet o tym pisał - jest gdzieś w moich postach ale nie mam teraz czasu na szukanie go ) Nie może się zalogować od kilku dobrych miesięcy. Dlatego tak mocno jestem znerwowana Smutny robot

 

Ten człowiek pisał w tym wątku :

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/M%C3%B3j-Nowy-Orange/m-p/125846#M7972