Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

@murwiga, chyba jednak nie ma problemu - do weryfikacji możesz używać SMS na swój numer 🙂

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

ależ skąd...w ramce (krok 1 z 3) pokazał sie konkretny numer na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny :)...

Wprawdzie podałam przykład z przejściem do Nowego O. dotyczącym tej cioci tel. stacjonarnego...i własnie kod przyszedłby na jej komórkę...

No trudno uchacha...jak mnie odwiedzi, to się skonfiguruje 🙂

Pozdro.dzięki.

Ale najbardziej mnie bolą te koszty obługi waszych telefonów typu 801505505...miał człowiek kiedyś błękitną linię...eh...wesołych świąt 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Rzeczywiście tak jest podczas rejestracji... ale to dla bezpieczeństwa danych użytkowników, nie moglibyśmy zrobić tego inaczej. Za to już po rejestracji można jako numer do weryfikacji podać dowolny inny, więc będzie łatwiej niż było 🙂

 

Wesołych Świąt! 😄 ❄️ ❄️ ❄️ ❄️ ❄️


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Błękitna linia nie obsługiwała nigdy numerów na kartę...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

No pewnie.

Miałam na myśli stacjonarne...siedzę w TEPSIE,  Idei ,Neo...obecnie Voip, światłowód i Orange juz ładny czas..., więc wzdycham , gdy monopolista jednak pozwalał porozmawiać ze sobą gratis...

ale wy młodzi panie Piotrze i Arturze takich czasów nie pamiętacie.

W Playu chyba jednak jest BOK darmowy...jak miną okresy  umowne to sie zobaczy...pozdro 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Ok. Ale sam abonament był kilka razy droższy z podobną ilością usług.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

a tak w ogóle, to dla użytkowników, którzy już dawno siedzą w Mój Orange powinno być łagodne przejście na nowszy system bez dodatkowych weryfikacji 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

***Ok. Ale sam abonament był kilka razy droższy z podobną ilością usług.***

 

:))) no kiedyś w ogóle telefon z wyjściem "na miasto" w fabryce miał tylko kierownik  🙂

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Nowe mój orange to totalne pomieszanie z poplątaniem. Jak dobrze, że mam nie używany dodatkowy nr do takich właśnie eksperymentów, bo wiem że na innych swoich nie zmigruje do nowego mój orange. Przede wszystkim logowanie tylko mailem to porażka! szybciej mi wpisać nr tel i hasło, brak logowania numerem tel jest niezrozumiałe. Przejrzystość danych jest tragiczna, podstawowe informacje jak stan konta, pakietów i ważność powinny być widoczne od razu, a nie dopiero po rozwinięciu. Tak jak ktoś już wspominał, przejście ze starego na nowe powinno być płynne, bo faktycznie niektórzy zarządzają kontem swoich babć, mam, itp. które nie umieją czytać sms, by podać kod autoryzacji.

 Zamiast upraszczać to orange od dawna ma tendencję do zawiłości i wodotrysków, szkoda!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Raczej wyboru nie będzie...