Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11 (Android, iOS)


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11 (Android, iOS)

Dziś nad ranem została udostępniona nowa wersja Mój Orange dla Androida, oznaczona 3.11.
Edit: od 10.04.2017 również dla iOS

 

Nowości i zmiany:

  • C2C dla usług stacjonarnych działa tak samo jak dla usług mobilnych: wybieramy temat rozmowy, potwierdzamy że będzie bezpłatnie i dzwonimy. Dla usług stacjonarnych nie ma trybu 'Szybkiego podglądu', więc nie będzie wątpliwości jak dzwonić i czy na pewno jest za darmo. Jeśli klient ma nową wersję aplikacji, jest zalogowany do konta usług stacjonarnych i przejdzie flow połączenia z doradcą, to zawsze będzie bezpłatnie.
  • Umówienie wizyty w salonie dostępne pod przyciskiem kontaktu
  • Aplikacja ma dostęp do czytania SMS-ów. Dzięki temu przy 'Szybkim podglądzie' przez Wi-Fi kod SMS będzie automatycznie wprowadzany do aplikacji, bez konieczności przepisywania go przez Klienta.
  • Nowy sposób wyświetlania na ekranie 'Oferta'. Oferty są teraz wyświetlane na wygodnym do przewijania rotatorze.
  • Dioda powiadomień ustawiona na kolor pomarańczowy Robot pokazuje język
15 ODPOW. 15

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11

@Wiktor  przeszedłeś do zespołu od mobilnego MO?

 

aplikacja pobrana 😉 zaraz się uruchomi...

Update. 

no proszę, z racji że mam komórkę w pakiecie Orange Love (zmigrowaną do tej oferty), to po zalogowaniu się na numer komórkowy mogę się przełączyć na usługi stacjonarne... 

 

Update 2. strasznie długo robiło przejście z konta komórki na konto telefonu VoIP ... ale może to dlatego, że pierwszy raz 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11

Trzeba zmienić chyba swoją starą Lumię 920 na coś nowszego 😜


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11


Misiek62 napisał:

@Wiktor  przeszedłeś do zespołu od mobilnego MO?


Nie Emotikon: Język.
Takie obszary jak MO (apka oraz strona) czy NO w wielu kwestiach tak się przenikają, że również my - Moderatorzy się w nich udzielamy Robot pokazuje język

Współpraca pełną gębą:

radosc-dziadek-gif.gif

 

 

 

 

 

 

 

 




Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11

Mam niedosyt informacji dostępnych z aplikacji. 

 

Aktualnie mój numer komórkowy jest w pakiecie Orange Love... po wybraniu menu "o taryfie"  nie wiele się mogę dowiedzieć. Mam tylko napisy (wyglądajce na buttony):
Bonusy

LTE bez limitu do 5Mb/s.

klikanie obu nie daje większej ilości informacji. 

Oczekuję w tym miejscu opisu co obejmuje taryfa - usługa - "Orange love - telefon komórkowy".

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11

@Misiek62 trochę podpytałem ludzi odpowiadających za ten obszar działania aplikacji. Zdają sobie sprawę z tego, że wygląda to tak jak wygląda Emotikon: Smutny Swego czasu pojawiały się tam naprawdę "dziwne" opisy Robot pokazuje język

Różnorodność ofert oraz ilość towarzyszących im promocji utrudniają nieco wykonanie tego zadania na satysfakcjonującym poziomie. W każdym razie świadomość problemu jest i prace nad tym obszarem będą nadal podejmowane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11


Wiktor napisał(-a):

@Misiek62 trochę podpytałem ludzi odpowiadających za ten obszar działania aplikacji. Zdają sobie sprawę z tego, że wygląda to tak jak wygląda Emotikon: Smutny Swego czasu pojawiały się tam naprawdę "dziwne" opisy Robot pokazuje język

Różnorodność ofert oraz ilość towarzyszących im promocji utrudniają nieco wykonanie tego zadania na satysfakcjonującym poziomie. W każdym razie świadomość problemu jest i prace nad tym obszarem będą nadal podejmowane.


Ojej, ale dyplomatyczna odpowiedź - Misiek - nie wymagaj 😉

 

Edit. ... i dopowiem za Ciebie @Wiktor: ale ze względu na złożoność problemu, horyzontu czasowego, na osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu, nie sposób określić... 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10852
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11

Widzę @Misiek62, że znasz życie - jak mało kto Emotikon: LOL

 

 slodki-usmiech-bobas.jpeg


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 25
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11

Apka zainstalowana od dawna, zaktualizowała się i miło mnie powitał przewodnik. Pobawiłem się nią chwilę i generalnie wszystko wygląda ok. Apka działa płynnie (może to subiektywne, ale starsza trochę się cięła). Potwierdzam co napisał @Misiek62 zdało by się więcej informacji, ale "Dyplomatyczną" odpowiedź już znam Emotikon: Szczęśliwy 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Ostatnio obserwuję, że co raz większa grupa osób ogranicza się tylko do smartfonu i tylko czasem zagląda do komputera lub wcale... A może z myślą o nich, i nie tylko, warto umożliwić płatności za usługi Orange bezpośrednio w aplikacji? No chyba, że ja tego w apce nie znalazłem a jest....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11

Te puste powiadomienia na Androidzie w nowej wersji stają się już irytujące...

 

Screenshot_2017-04-10-08-38-41-546_com.miui.home.png