Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 29, Specjalista
  • 6467
  • 5787
  • 69

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO

Na skróty, to trafne określenie zakładek z dolnej części forum.  Po kliknięciu w jedną z nich https://www.orange.pl/view/mojorange#pobierzAplikcje jest takie fajne sformułowanie:"Zostań częścią zespołu budującego Mój Orange. Jeśli po zainstalowaniu aplikacji stwierdzisz, że potrzebujesz czegoś wiecej lub jakaś funkcja nie działa zgodnie z twoimi oczekiwaniami przekaż swoje sugestie społeczności Nasz Orange." Przy okazji wychwyciłem nieszczęsny brak ogonka...kot pewnie ma bzika na punkcie obgryzania Emotikon: Mrugający No więc po raz któryś widzę na bannerze starą wersję aplikacji 4.0. Reszta jest fajnie i intuicyjnie rozmieszczona.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Pracuję w Orange
  • 2054
  • 5247
  • 110

dzięki, poprawimy ogonek i zastanowimy się czy jest sens pokazywać tu wersję aplikacji Emotikon: Szczęśliwy

Wszystkie odpowiedzi:
Highlighted
Pracuję w Orange
  • 2054
  • 5247
  • 110

dzięki, poprawimy ogonek i zastanowimy się czy jest sens pokazywać tu wersję aplikacji Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 2191
  • 2987
  • 113

@Artur napisał:
(...) zastanowimy się czy jest sens pokazywać tu wersję aplikacji Emotikon: Szczęśliwy

No właśnie. Już wcześniej sygnalizowałem (za głosem @burebusek Szczęśliwy robot), że wersja na obrazkach jest nieaktualna. Obecnie średnio co 1 mies. mamy do czynienia z większą lub mniejszą aktualizacją, więc... Może faktycznie lepiej byłoby jej nie pokazywać Mężczyzna pokazuje język.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 29, Specjalista
  • 6467
  • 5787
  • 69

@Wiktor , odświeżę temat, bo jakoś nie ma poprawy...obiecanki, cacanki

MO 4.9.PNG

Niby najkrótszy miesiąc (3 litery), lecz 1-sza rocznica już za nami. Ja znam tylko jedno powiedzonko: jak się dwie niedziele palmowe zejdą do kupy Emotikon: Mrugający

Zespół Nasz Orange
  • 2191
  • 2987
  • 113

Nie no - nie jest tak źle! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W tamtym czasie były, zdaje się, wersje od 4.1 do 4.4...
Teraz materiał o apce pokazuje wersję 4.9. Tak, jest ona obecnie nieaktualna, ale - widać! - zmiana jest co  jakiś czas dokonywana Mrugający mężczyzna

Eh! Ogonka przy wiecej nie poprawiliśmy Emotikon: JęzykKobieta pokazuje język

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 29, Specjalista
  • 6467
  • 5787
  • 69

@Wiktor , ogonek to Ty zostaw w spokoju...ciągnie się, że ech...nie rozwijam Emotikon: Mrugający