Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO

Na skróty, to trafne określenie zakładek z dolnej części forum.  Po kliknięciu w jedną z nich https://www.orange.pl/view/mojorange#pobierzAplikcje jest takie fajne sformułowanie:"Zostań częścią zespołu budującego Mój Orange. Jeśli po zainstalowaniu aplikacji stwierdzisz, że potrzebujesz czegoś wiecej lub jakaś funkcja nie działa zgodnie z twoimi oczekiwaniami przekaż swoje sugestie społeczności Nasz Orange." Przy okazji wychwyciłem nieszczęsny brak ogonka...kot pewnie ma bzika na punkcie obgryzania Emotikon: Mrugający No więc po raz któryś widzę na bannerze starą wersję aplikacji 4.0. Reszta jest fajnie i intuicyjnie rozmieszczona.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO

dzięki, poprawimy ogonek i zastanowimy się czy jest sens pokazywać tu wersję aplikacji 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO

dzięki, poprawimy ogonek i zastanowimy się czy jest sens pokazywać tu wersję aplikacji 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO


@Artur napisał:
(...) zastanowimy się czy jest sens pokazywać tu wersję aplikacji 🙂

No właśnie. Już wcześniej sygnalizowałem (za głosem @Anonim Szczęśliwy robot), że wersja na obrazkach jest nieaktualna. Obecnie średnio co 1 mies. mamy do czynienia z większą lub mniejszą aktualizacją, więc... Może faktycznie lepiej byłoby jej nie pokazywać Mężczyzna pokazuje język.

 

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO

@Wiktor , odświeżę temat, bo jakoś nie ma poprawy...obiecanki, cacanki

MO 4.9.PNG

Niby najkrótszy miesiąc (3 litery), lecz 1-sza rocznica już za nami. Ja znam tylko jedno powiedzonko: jak się dwie niedziele palmowe zejdą do kupy Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO

Nie no - nie jest tak źle! 😄

W tamtym czasie były, zdaje się, wersje od 4.1 do 4.4...
Teraz materiał o apce pokazuje wersję 4.9. Tak, jest ona obecnie nieaktualna, ale - widać! - zmiana jest co  jakiś czas dokonywana Mrugający mężczyzna

 

Eh! Ogonka przy wiecej nie poprawiliśmy Emotikon: JęzykKobieta pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Nieszczęsna wersja 4.0 aplikacji MO

@Wiktor , ogonek to Ty zostaw w spokoju...ciągnie się, że ech...nie rozwijam Emotikon: Mrugający