Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

► Temat został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety - Moderator Wiktor ◄

 

Od 2 tygodni posiadam pakiet Orange Love i dzisiaj w nocy mój numer komórkowy przeszedł z T-Mobile na kartę do Orange. Jednak gdy chcę wejść w ustawienia komórki w Mój Orange to nie ma takiej opcji. Jest jedynie Neostrada, Telewizja i telefon stacjonarny. Natomiast gdy wejdę w moje konto to na samym końcu przy informacjach o telefonie komórkowym jest napisane "Twoje konta usług mobilnych i usług stacjonarnych są w trakcie łączenia".

Czy tak już będzie zawsze, czy pojawi się opcja telefonu komórkowego za jakiś czas? To dla mnie ważne bo chcę wiedzieć np ile internetu wykorzystałem, jakie wykonałem połączenia, itp.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

8 ODPOW. 8

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

@Anonim,

Numer najpewniej do 48h powinien się pojawić na Mój Orange, ale sprawdź:

 

Spróbuj zalogować się bezpośrednio numerem komórkowym do Mój Orange. Wpisz numer telefonu komórkowego, a hasło użyj te co masz do LOVE.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

Przez przypadek założyłem nowe konto na moją komórkę i tam mogę zarządzać telefonem komórkowym. Tylko login który wpisałem nie podoba mi się (wpisałem go zbyt pochopnie) i nie mam możliwości go zmienić. Czy dało by radę zmienić ten login na inny?

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

@Anonim, masz opcję przypomnienia hasła i proponuję link na maila, bo możesz nie mieć aktywnego powiadomienia sms-em oraz PIN-u...ale Ty wiesz najlepiej, jak zarządzałeś.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

Obecnie mam 2 konta. Jedno na usługi stacjonarne, a drugie na telefon komórkowy i pojawił się kolejny problem. W tym profilu gdzie mam telefon komórkowy mogę wejść w opcję edycji profilu, natomiast w tym koncie gdzie mam usługi stacjonarne nie mam opcji edycji profilu. Czemu tak jest ?

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

@Anonim, pytaj zaplecza. Masz @Artura i @Wiktora do dyspozycji.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

@Anonim, logując się do LOVE logujesz się do usługi. A tutaj założyłeś konto na portalu Orange i masz profil.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

Pierwsze konto założyłem wpisując login Neostrady i mam tam wszystko poza komórką. A drugie konto założyłem wpisując numer komórkowy i założyło mi się konto w którym mogę zarządzać komórką i tam jest opcja zmiany profilu. Jak skopiuję linka do zmiany profilu i wkleję go będąc zalogowany na konto z usługami stacjonarnymi to też mam możliwość edycji. Tylko zastanawia mnie czemu nie ma tam opcji aby edytować profil...

Anonim

Nie dotyczy

Nie mogę zarządzać telefonem komórkowym w Mój orange

OK już mniejsza o to. Edycję profilu zawsze można zrobić wchodząc w odpowiedni link. To nic że nie ma zakładki.

Jeśli numer komórkowy zostanie dodany do mojego głównego konta, to to drugie które założyłem tylko na komórkę usunę. Chyba można tak zrobić?

Pozdrawiam