Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

NOWY MÓJ ORANGE PRZELEW

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

NOWY MÓJ ORANGE PRZELEW

Witam, przeszedłem ostatnio na Nowy Mój ORANGE, chciałem zrobić przelew i musiałem wszystko wpisywać ręcznie  oprócz nr konta.Na starym koncie Orange wszystko było na zasadzie kopiuj /wklej  w zakładce Dane do przelewu. Trzeba jeszcze dodatkowo szukać numer  faktury co w poprzedniej aplikacji było w jednym miejscu, trochę to niewygodne.Jeszcze zauważyłem że wyszukiwanie  wykonanych połączeń np telefonu stacjonarnego w poprzedniej wersji też było o niebo lepiej rozwiązane.Takie moje spostrzeżenia do Nowego MÓJ ORANGE .Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

NOWY MÓJ ORANGE PRZELEW


@bruno napisał:

No właśnie że nazwa odbiorcy .ulica i kod pocztowy nie da się skopiować

Jak nie da - jak da ;-)... Z tym że nie przez jednorazowe kliknięcie w Kopiuj numer - a przez zaznaczenie tekstu i wybranie kopiuj / CTRL+C*.

 

* przetestowałem na Mozilli i Explorerze

 

 

po za tym chciałem zwrócić uwagę że w starym Orange było to praktyczniej rozwiązane dla tych którzy oczywiście opłacali bieżącą fakturę.Emotikon: Mrugający

No, wygląda na to, że w starej wersji, dla opłacających bieżącą fakturę, było to bardziej intuicyjne :). Może faktycznie założysz PomysłSzczęśliwy robot

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

NOWY MÓJ ORANGE PRZELEW

Może warto zgłosić to jako pomysł?

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

NOWY MÓJ ORANGE PRZELEW


@bruno napisał:
Pokaż szczegóły
(...) chciałem zrobić przelew i musiałem wszystko wpisywać ręcznie  oprócz nr konta.Na starym koncie Orange wszystko było na zasadzie kopiuj /wklej  w zakładce Dane do przelewu. Trzeba jeszcze dodatkowo szukać numer  faktury co w poprzedniej aplikacji było w jednym miejscu, trochę to niewygodne. (...)

Ciekawe spostrzeżenia @bruno 🙂

 

Teraz Dane do przelewu widać m.in. tu:

Moje faktury → Szczegóły faktury → Dane do przelewuMoje faktury → Szczegóły faktury → Dane do przelewu

 

Wydaje mi się, że projektantom tego okienka zależało na tym, żeby to sam użytkownik zdecydował o fakturze, za którą chce zapłacić. Jej nr można skopiować w tym miejscu:

faktura - podstawowe informacjefaktura - podstawowe informacje

 

No... W sumie to znajduje się na górze, a przycisk Dane do przelewu na dole. Nie jest to do końca wygodne Emotikon: zakłopotany.

 

Takie sekcje jak:

  • Numer faktury
  • Nazwa odbiorcy
  • Ulica
  • Kod pocztowy i miasto

powinny się dać skopiować przez zaznaczenie i kopiuj. Już pomijam to, że ulicę, kod pocztowy oraz miasto można sobie odpuścić :).

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

NOWY MÓJ ORANGE PRZELEW

No właśnie że nazwa odbiorcy .ulica i kod pocztowy nie da się skopiować, po za tym chciałem zwrócić uwagę że w starym Orange było to praktyczniej rozwiązane dla tych którzy oczywiście opłacali bieżącą fakturę.Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

NOWY MÓJ ORANGE PRZELEW


@bruno napisał:

No właśnie że nazwa odbiorcy .ulica i kod pocztowy nie da się skopiować

Jak nie da - jak da ;-)... Z tym że nie przez jednorazowe kliknięcie w Kopiuj numer - a przez zaznaczenie tekstu i wybranie kopiuj / CTRL+C*.

 

* przetestowałem na Mozilli i Explorerze

 

 

po za tym chciałem zwrócić uwagę że w starym Orange było to praktyczniej rozwiązane dla tych którzy oczywiście opłacali bieżącą fakturę.Emotikon: Mrugający

No, wygląda na to, że w starej wersji, dla opłacających bieżącą fakturę, było to bardziej intuicyjne :). Może faktycznie założysz PomysłSzczęśliwy robot


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

NOWY MÓJ ORANGE PRZELEW

Kurde a ja to wszystko na Chrome chciałem zrobić he he.Dzięki  Wiktor , sprawdzałem na Edge i działa.