Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS rejestracji na Nowy Mój Orange nie przychodzi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

SMS rejestracji na Nowy Mój Orange nie przychodzi

Próbuję od kilku tygodni zarejestrować się w nowej wersji serwisu, ponieważ stara została wyłączona. Po zalogowaniu mam komunikat, że należy przepisać kod SMS wysłany na mój numer telefonu, ale żaden sms nie zostaje dostarczony, a numer telefonu jest już zarejestrowany i nie mogę utworzyć nowego konta. Zgłaszałem problem w punkcie stacjonarnym, zgłaszałem na infolinii i zero pomocy.

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

SMS rejestracji na Nowy Mój Orange nie przychodzi

@Grzywacz, przypuszczam, że albo w starej wersji nie zaznaczyłeś opcji wysyłania sms-a na ten numer, co mógłbyś sprecyzować na bezpłatnym czacie z konsultantem, albo jest jeszcze inna dostępna opcja w procesie rejestracji. Tego nie umiem zweryfikować, bo u mnie NMO jest i jeżeli modyfikuję hasło, to sms dochodzi. Tak dzisiaj to mogę potwierdzić, bo zmieniałem hasło po ID Neostrady.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

SMS rejestracji na Nowy Mój Orange nie przychodzi

mam tylko:

 

Rejestracja w nowym Mój Orange Krok 1 z 3: Weryfikacja SMS

Aby przejść dalej musimy potwierdzić Twoją tożsamość.

Pod numer --- --- --- wyślemy kod weryfikacyjny.

Kliknij przycisk poniżej.

 

Spróbuję czatu.

 

edytowane: mamy długi weekend, czatownicy zapewne wybyli na urlopy, bo "Ups! Brak wolnego konsultanta. Przepraszamy, spróbuj później".


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

SMS rejestracji na Nowy Mój Orange nie przychodzi

Niestety sprawa nadal pozostaje nierozwiązana. 2 zgłoszenia na helpdesku i dostaję tylko informację, że "od nas/orange wychodzi" sms. Po tym, jak dzięki pomocy z czatu dostałem link aktywacyjny na maila, nie dochodzi sms aktywacyjny.

 

W dodatku próbuję zresetować hasło na email, ale żadne wiadomości nie dochodzą (sprawdzałem spam/kosz etc).

 

Czy komuś udało się rozwiązać podobny problem?

Anonim

Nie dotyczy

SMS rejestracji na Nowy Mój Orange nie przychodzi

@GrzywaczA może uda się tu rejestracja