Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 538
  • 1018
  • 4

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat

Pracownik na czacie odmówił zarejestrowania reklamacji związanej z oczywistym błędem w mój orange i właczaniu przez Orange niezamówionych usług. Zachowywał się bez szacunku dobrze bawiąc się robiąc na złość klientowi. Pomysł dotyczy możliwości zgłoszenia czata do przełożonego/kogoś niezależnego od takiej osoby bo marnują one tylko czas klientów, powodują jego niezadowolenie a nijak nie zbliżają do rozwiązania oczywistego problemu.

 

 

__________________

Przeniosłem z pomysłów - Rafał

7 ODPOW. 7

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 645
  • 2103
  • 3

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat

😊


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 376
  • 1513
  • 10

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat

Do rozmów z czata na pewno mają wgląd przełożeni/ liderzy itp. Konsultanci mają naprawdę świętą cierpliwość. Ja ich podziwiam. Osobiście po 2 minutach rozmowy z klientem, rzucałbym wulgaryzmami na lewo i prawo;D


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14031
  • 57721
  • 697

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat

@gk2a6 tego typu reklamację, aby trafiły "wyżej" należy składać pisemnie na adres korespondencji w Skierniewicach. Na infolinii czy czacie tego nie załatwisz, bo podpierać się będą tylko ogólnymi informacjami. Decyzyjność też wtedy jest na różnym poziomie.

Jeśli chcesz odczytania i analizy sprawy i kontaktu ( czat jest rejestrowany, nawet po Twojej stronie) konieczna jest reklamacja na piśmie 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 538
  • 1018
  • 4

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat

Typowa mentalność Orange. Spuszczenie do /dev/null - napisz papierem do Skierniewic. Powinien być przycisk, ocena rozmowy i możliwość zgłoszenia problemu do przełożonego. Mamy rok 2024 a nie 1994.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2099
  • 5881
  • 196

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat

Czaty są analizowane i kontrolowane, konsultanci mają odpowiednie wytyczne oraz procedury. To że konsultant odmówił przyjęcia reklamacji wynika z procedur które utworzyli właśnie jego przełożeni więc co najwyżej może dostać pochwałę. Przycisku "zgłoś do przełożonego" żaden czat w żadnej firmie tego nie ma.
Podejrzewam że chodzi o usługi elektroniczne innych firm niz orange, takie należy zgłaszać do dostawcy tych usług.

Pracuję w Orange
  • 935
  • 1543
  • 35

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat

A tak z ciekawości o jakie usługi chodzi? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2241
  • 8410
  • 33

Możliwość skargi na pracownika Orange na czat


 @Rafał   napisał(-a)

__________________

Przeniosłem z pomysłów - Rafał


a w O mają wszystkie przyciski