Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Metody płatności za FV


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Metody płatności za FV

Witam. Wnoszę o dodanie możliwości płacenia za faktury poprzez PayPal/Google Pay/Revolut. Myślę, że w 2023 roku wybór takich metod to powinien być standard, szczególnie że nie wszyscy posiadają rachunek w polskim banku (nie wspominając już o tym, że Blue Media pobiera prowizje za ich łaskawe pośrednictwo).

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Metody płatności za FV

@lakier666  zgłoś to jako pomysł tutaj Nowy pomysł - Nasz Orange


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Metody płatności za FV

@lakier666  fizycznie to wymaga szeregu ustaleń pomiędzy  operatorem, a tymi pośrednikami transakcyjnymi...

To są finanse, a więc temat poważny 

Dodatkowo wprowadzenie takiego kanału płatniczego to też wydatki...I procesy. Operacje w systemach platniczych i bilingowych..Myślę, że operatorzy  dojrzeją do tej formy opłat, lub wręcz zostaną zmuszeni przez życie, ale to nie szybko nastanie..

Jako pomysł, dobra rzecz...Warto zgłosić.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

Metody płatności za FV

@lakier666Revolut daje rachunek w polskim banku więc to uzasadnienie jest niespójne. Możesz robić normalne przelewy krajowe, w tym płacić za faktury. Czy chodzi tu o możliwość płacenia kartą, każdą kartą kredytową/debetową za faktury? Paypal to raczej się nie doczekamy, bo to w tej chwili tylko kolejny pośrednik w transakcjach kartowych, przynajmniej w praktyce. Czy faktycznie nie ma opcji płatności kartą za faktury?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Metody płatności za FV

@j131  Tak, zgadza się, Revolut daje polski rachunek, ale przelew niestety kosztuje i jest troszkę czasochłonny. Wygodniej byłoby opłacić fv jednym kliknięciem w appce Mój Orange, poprzez GooglePay np.

 

Co do płatności kartą to można nią płacić (po wcześniejszym ręcznym, męczącym dodaniu jej do aplikacji), ale nie wiedzieć czemu tu też skostniałe Blue Media pożera prowizje. Generalnie jakakolwiek aktualna forma płatności przez Mój Orange to dodatkowe koszty.