Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komunikat z apki po przedłużaniu pakietu sprzeczny z informacjami podawanymi na stronie

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Komunikat z apki po przedłużaniu pakietu sprzeczny z informacjami podawanymi na stronie

Rano przez aplikacje chciałem przedłużyć pakiet bez limitu kupując na 31 dni i dostałem komunikat że coś nie poszło.
Teraz wchodząc przez stronę że jednak udało się i przedłużyli mi pakiet o 31 dni (za 31zł).

Jest aktualnie awaria w aplikacji ?
Mam najnowszą wersji aplikacji i Android 12.

 

____________

* Wątek wyodrębniono z tematu Aplikacja Mój Orange 5.x - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Komunikat z apki po przedłużaniu pakietu sprzeczny z informacjami podawanymi na stronie

To nie musi być awaria aplikacji czy jej błąd. Aplikacja komunikuje się z innymi systemami które dają jakąś informację zwrotną. Tak na prawdę nie jesteśmy w stanie stwierdzić gdzie ta informacja z komunikatem że coś poszło nie tak miała swój początek. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Komunikat z apki po przedłużaniu pakietu sprzeczny z informacjami podawanymi na stronie

To nie musi być awaria aplikacji czy jej błąd. Aplikacja komunikuje się z innymi systemami które dają jakąś informację zwrotną. Tak na prawdę nie jesteśmy w stanie stwierdzić gdzie ta informacja z komunikatem że coś poszło nie tak miała swój początek.