Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 11
  • 0

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

W MO 4.0.1 na Androida (7.1.1) wyświetlane jest niezgodne ze stanem faktycznym saldo dla umowy. Zużycie środków było wykonane 2-3 tygodnie temu więc nie ma mowy o tym że nie zdążyło się odświeżyć. FC i czyszczenia cache aplikacji nie pomogło.

 

wykorzystanie.pngScreenshot_20171005-131455.jpgScreenshot_20171005-131501.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

@entrophy, problem jest znany (kilka wątków na forum) i z moich informacji autorzy appki już się tym zajmują. Brak spójności danych pomiędzy MO na www i aplikacją to częsta przypadłość...niestety. W skali globalnej, z tego co widzę, są to jednak przypadki pojedyncze...nowe MO jest młodym narzędziem, które jeszcze trochę kuleje...co do dyskusji powyżej... myślę że to kwestia niezrozumienia lub niedopatrzenia, ale założę się że w 100% z chęcią pomocy...

Pozdrawiam
Maciej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.


entrophy napisał(-a):

W MO 4.0.1 na Androida (7.1.1) wyświetlane jest niezgodne ze stanem faktycznym saldo dla umowy. Zużycie środków było wykonane 2-3 tygodnie temu więc nie ma mowy o tym że nie zdążyło się odświeżyć. FC i czyszczenia cache aplikacji nie pomogło.

 [screeny]....

@entrophy, a spróbuj dokonać odświeżenia, jak ja to robię na etapie dokonywania zmian w funkcjonowaniu NMO. Co prawda, aktualizuję tak usługi stacjonarne na koncie głównym, powiązanym z NO, ale działa skutecznie!

Kopia.png

odświeżanie.PNG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 11
  • 0

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

@Anonim Problem jest w aplikacji na Androidzie...

 

Wytłumacz mi co miałoby dać odświeżenie strony internetowej na komputerze z aktualizacją danych w aplikacji na Androida? Zresztą, jak już pisałem, usunięcie cache aplikacji na Androidzie nic nie dalo i efekt nadal jest taki sam. W NMO przez WWW jest dobrze, w MO na ANDROIDA jest źle.

Anonim

Nie dotyczy

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

@entrophy, z tego, co ja doczytałem, to aktualizacja Androida to podstawa. A tutaj podrzucam Ci po staremu i po nowemu dwa linki. Ten drugi czasem trzeba odświeżyć, bo to nowa "zabawka".

http://www.orange.pl/kid,4004239007,id,4004235661,title,Jak-wlaczyc-internet-w-telefonie-Android,hel...
https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 11
  • 0

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

Nie, @Anonim, Twoje wypowiedzi są kompletnie nie na temat i szkodliwe.

 

No naprawdę, twierdzisz że ustawienia dostępu do internetu mają wpływ na dane prezentowane w Mój Orange na Androida?

 

Skoro jesteś takim specem i dajesz świetne rady na temat aktualizacji Androida, powinieneś dojrzeć na screenach że telefon jest połączony z siecią i ma dostęp do internetu co widać na pasku stanu.

 

Nie każdy kto przychodzi na forum jest alfą i omegą. A Ty dajesz rady "jak włączyć internet w telefonie", "jak ustawić mms i sms w telefonie"... Współczuje osobie która trafi na ten wątek i przez to że jest problem z aplikacją na androida rozwali sobie ustawienia dostępu do internetu w telefonie...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

@entrophy, problem jest znany (kilka wątków na forum) i z moich informacji autorzy appki już się tym zajmują. Brak spójności danych pomiędzy MO na www i aplikacją to częsta przypadłość...niestety. W skali globalnej, z tego co widzę, są to jednak przypadki pojedyncze...nowe MO jest młodym narzędziem, które jeszcze trochę kuleje...co do dyskusji powyżej... myślę że to kwestia niezrozumienia lub niedopatrzenia, ale założę się że w 100% z chęcią pomocy...

Pozdrawiam
Maciej

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

@entrophy daj znać, czy przedstawiony w tym temacie problem już ustąpił...
Jeżeli jest już w porządku - to rozważ, czy któraś z udzielonych tutaj odpowiedzi, nie zasługiwałaby na zastosowanie...

Pokaż szczegóły
takiej pożytecznej zasady panującej na NO :):
Zasady NO - oznaczanie rozwiązań.JPG

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

Niestety nadal jest to samo. Specjalnie nawet wczoraj dokupiłem usługi żeby zweryfikować.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

MO 4.0.1 Android - niepoprawna informacja o wykorzystanych środkach ponad abonament.

OK. Dzięki za info zwrotne. A  możesz jeszcze wymienić w tym temacie jakie usługi dodatkowe wykupiłeś wczoraj wieczorem?

(Rozumiem, że portal już poprawnie pokazuje stan ponad abonament, a apka - nie).