Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

Witam

 

Przeniosłem do Orange kolejne numery. Niestety mam problem z Mój Orange, nie da się podłączyć do jednego konta kolejnych numerów, maksymalna ich liczba to pięć.

 

Obecnie są dwa abonamenty i trzy prepaidy, wszystko na jedną osobę (jeden numer klienta Orange, te same dane osobowe).

 

Jest jakaś możliwość, aby podpiąć wszystkie posiadane numery do jednego konta Mój Orange? Czy jestem skazany na rozrzucenie wszystkich kart na conajmniej dwa konta Mój Orange?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

P.S.

Taka sugestia - jeśli na jednym koncie Mój Orange na stronie www Orange jest podpięte kilka numerów w konfiguracji zarówno abonament jak i prepaid to po wpisaniu loginu i hasła w aplikacji Mój Orange w telefonie mogłyby się ładować wszystkie numery. Teraz prepaidy niestety trzeba dodawać w aplikacji "na piechotę". Importowane są automatycznie tylko te abonamengtowe.

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

Na chwilę obecną jest możliwość obsługiwania na jednym koncie 5 numerów, pozdrawiam.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

Czyli rozumiem, że nie mam co dzwonić pod infolinię teczniczną jak mnie konsultatnka z chatu wysyłała?

 

Na razie pięć? W takim razie jest szansa na obsługę większej ilość numerów w sesnownie niedalekiej przyszłości?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

Na www nie da się na dziś więcej podpiąć.
Na komórce można każde z osobna.

Trwają obecnie beta testy nowego mój Orange (ale nie wiem czy jest taka opcja- nie zgłosiłem się na testy, podobno ma być widok wszystkich usług).

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

Dzięki za informacje. Mam nadzieję, że nie będzie limitu bo skoro można rejestować dowolną liczbę kart SIM, mieć podpisaną dowolną ilość umów, a wspólne konto GB jest wtedy gdy wszystko jest podpięte pod jedno konto abonenckie, to nieporozumieniem jest rozbijanie tego wszystkiego na kilka kont. Nie ułatwia to zarządzania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

Tylko poza powiązaniem o którym mówisz, jest też na www (obecnie) wspólny widok na konto abonenckie. Numer na kartę to zawsze oddzielne konto. Ale jeśli abonamentowe oferty masz na 1 fakturze, to przechodzi między numerami można nieco inaczej. Wchodzi na dowolny numer ze wspólnego rachunki i wchodzisz w sekcję podsumowanie. Przesuwasz ją na sam dół, trochę czekasz i tam powinna być zakładka "lista numerów". Tędy można wędrować po wszystkich numerach z rachunku.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

Z numerami z rachunku to jest najmniejszy problem. Zawsze pojawiają się wszystkie logując się na konto (w apce mobilnej). Gorzej jest z tymi nieszczęsnymi prepaidami.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

@Pathfinder Czy uważasz którąś z odpowiedzi w tym temacie za szczególnie pomocną? Jeśli tak oznacz ja jako rozwiązanie to pomoże innym użytkownikom szybko znaleźć pomoc


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Mój Orange - liczba obsługiwanych numerów na jednym koncie

Przykto mi, ale nie. Emotikon: Smutny