Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym

Witam,

 

Przeniosłem numer z firmy na konto prywatne. W tym momencie moje konto w mój orange zrobiło się firmowe. Dostaje oferty na zakup telefonów, przedłużenia umów ale na warunkach firmowych.

Temat zgłoszony do Orange ale nadal bez zmian. Co mogę zrobić?

 

_______

* Temat przeniesiony z Abonament - Bartłomiej

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13069
  • 53609
  • 624

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym

@sebek1006  tylko zgłosić na infolinię i poprosić o weryfikację konta i taryfy 

Możesz skontaktować się przez aplikację 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym

@sebek1006, jak dawno temu przeniosles numerek na prywatne konto?

Kiedy to zglosiles? No i co widzisz na stronie www konta moj orange?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym

Przeniesione: Warunki umowy zawartej z nowym Abonentem obowiązują od 24.02.2023

A potem podpisanie nowej umowy z dniem 30.03.2023r.,

 

Zgłosiłem to 18 sierpnia i ponownie  6 września.

 

Jak wejdę w aplikację Mój Orange niby wszystko normalnie ale gdy wejdę w zakładkę dla Ciebie mam ofertę telefonów w kwotach netto i ogólnie promocje dla firm.

18 września dostałem maila od Orange:

zbliża się termin, po którym Państwa umowa z Orange dla Firm automatycznie przedłuży się na czas nieokreślony. Chcielibyśmy podziękować za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli. Mamy nadzieję, że nadal będą Państwo korzystać z naszych usług.
Poniżej zamieszczamy zestawienie obecnych umów wraz z propozycją ich przedłużenia na kolejny czas określony.
Zawiadomienie wynika z obowiązków, jakie nakłada na nas prawo telekomunikacyjne w zakresie informowania o sposobach rozwiązania umowy oraz najkorzystniejszych oferowanych pakietach taryfowych. Podane informacje nie stanowią oferty.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13069
  • 53609
  • 624

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym

@sebek1006Niestety tego typu problemy leżą po stronie baz danych operatora i tylko on może zmienić charakter segmentu klienta.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym


@sebek1006napisał(-a)

Przeniesione: Warunki umowy zawartej z nowym Abonentem obowiązują od 24.02.2023

A potem podpisanie nowej umowy z dniem 30.03.2023r.,

 

Zgłosiłem to 18 sierpnia i ponownie  6 września.

 

Jak wejdę w aplikację Mój Orange niby wszystko normalnie ale gdy wejdę w zakładkę dla Ciebie mam ofertę telefonów w kwotach netto i ogólnie promocje dla firm.

18 września dostałem maila od Orange:

zbliża się termin, po którym Państwa umowa z Orange dla Firm automatycznie przedłuży się na czas nieokreślony. Chcielibyśmy podziękować za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli. Mamy nadzieję, że nadal będą Państwo korzystać z naszych usług.
Poniżej zamieszczamy zestawienie obecnych umów wraz z propozycją ich przedłużenia na kolejny czas określony.
Zawiadomienie wynika z obowiązków, jakie nakłada na nas prawo telekomunikacyjne w zakresie informowania o sposobach rozwiązania umowy oraz najkorzystniejszych oferowanych pakietach taryfowych. Podane informacje nie stanowią oferty.

 


to pozwole sobie zacytowac klasyka: "cos poszlo nie tak... 😁 " - jeden z najbardziej kultowych tekstów, jakie wypluwa apka mo.
Ale bardziej poważnie. Wyglada na to, ze gdzies u nich w systemach nie zostala zdjeta flaga czy cos w tym rodzaju dla kl biznesowego i ze system czy systemy u nich nie wiedza, ze jestes juz indywidualny.

 

Dopytam. W Pomoc - Moje sprawy widzisz jakies zgloszenie?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym

Niestety w Moich sprawach nic nie widzę. Ale na czacie przekazali mi numer zgłoszenia ale nie wiem gdzie sprawdzić status.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13069
  • 53609
  • 624

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym

@sebek1006Status w apce lub na koncie MO na stronie . Najpewniej jednak na czacie


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 571
  • 9

Konto prywatne zrobiło się kontem firmowym


@sebek1006napisał(-a)

Niestety w Moich sprawach nic nie widzę. Ale na czacie przekazali mi numer zgłoszenia ale nie wiem gdzie sprawdzić status.


mozliwe ze dopiero po pewnym czasie zobaczysz to zgloszenie na koncie. Nie pamietam jak to bylo u mnie. 😐
Ale chyba jakos w ciagu 1-3 dni bylo ono widoczne w zakladce Otwarte