Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja w moj orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Rejestracja w moj orange

Kupiłem i zarejestrowałem numer, chce zarejestrować w moj orange a wyskakuje ze ten numer juz jest w bazie a konto istnieje, jak to ogarnąć? 

 

Screenshot_20230923-132314.jpg

 

___________

* Temat przeniesiony z Na kartę - Bartłomiej

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13733
  • 56489
  • 667

Rejestracja w moj orange

@Krynas  możesz mieć numer z odzysku. Taki po kimś, po kwarantannie. 

Tylko reklamacyjne możesz sprawę załatwić. Na infolinii lub czacie.

Muszą przesłać dalej do techniki, aby wyczyścić numer ze starego nieczynnego konta

Jeśli go rejestrowałeś, to może właśnie założyłeś swoje konto. Na jakie parametry rejestrowałeś?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Rejestracja w moj orange

Według mnie to jest coś do końca nie tak, skoro operator decyduje się na ponowną sprzedaż numeru "po kimś/z odzysku" to powinien zadbać o to aby konto numeru było czyste przed sprzedażą. Z jakiej racji ktoś kupujący taki "nowy" numer musi się dodatkowo męczyć i tracić czas na reklamacje, infolinie, itp, itd. Coś tu jest nie halo...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1696
  • 5891
  • 67

Rejestracja w moj orange

@KrynasMam takie pytanie pomocnicze.

Czy kiedykolwiek korzystałeś z nowego MO na peselu na który zarejestrowałeś nr?

Jak odpowiedz pozytywna to nr powinien automatycznie zostać dołączony do konta w ciągu doby. Wyjątkowo, może się zdarzyć, że to trochę dłużej potrwa.

 

PS.

Kłopoty w MO są, gdy rezygnuje się z głównego numeru przypisanego do MO. Zarówno dla osoby rezygnującej jak i osoby przejmującej taki numer.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5817
  • 23679
  • 198

Rejestracja w moj orange

@Krynas 

Wygląda na nieznajomość hasła, z możliwością jego resetu. Próbowałeś?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Rejestracja w moj orange

Z tym że nie do końca może się reset udać jeśli do konta jako login przypisany jest nie numer usługi lecz adres e-mail, ale spróbować nie zaszkodzi. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19193
  • 55418
  • 749

Rejestracja w moj orange

@Krynas rejestrowane było konto na adres e-mail? Jeśli nie, to zarejestruj. Jeżeli masz kłopoty z rejestracją, to trzeba poprosić na infolinii konsultanta. Zweryfikuje numer i pomoże z założeniem konta Mój Orange.

Jak już konto będzie założone, to po numerze PESEL usługi zapisane na Ciebie w Orange zostaną dodane.