Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

A to ciekawe, bo żadnego połączenia nieodebranego nie mam:))


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Nie ma problemu. Pozdrawiam

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

 

Ważna wiadomość sprzed chwili od Komisji konkursowej:

Najpóźniej dziś miały być wyniki 3 edycji, ale nie udało się dodzwonić do osoby, której hasło zdobyło iPhone'a. Tym samym, zgodnie z regulaminem (pkt. 7.6) traci ona prawo do nagrody i komisja zbiera się jeszcze raz, aby wybrać nowego laureata. 

 

Wyniki bieżącej edycji zostaną podane, gdy Komisji uda się dodzwonić do nowego zwycięzcy, więc zapewne w ciągu 1-3 dni. Odbierajcie telefony, powodzenia! 🙂


@Artur dobrze by było gdyby jeszcze podano informacje o godzinach w jakich komisja podejmuje próby połączenia z laureatem i czy odbywa się to tak, że kolejne połączenia inicjowane są tego samego dnia - jak pamiętam w regulaminie jest mowa o przerwie "co najmniej 2 godzin" - więc można zmieścić się w jednym dniu ... dzwoniąc rano - w południe i wczesnym popołudniem lub nawet wieczorem... wszak niektórzy nie mogą odebrać w pracy, no i niektórzy pracują na zmiany 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Komisja nie ma wytycznych co do konkretnych godzin dzwonienia, ale najpewniej to "przyzwoite" godziny, czyli typowe robocze 8:00-20:00.
Poza tymi, które nakłada regulamin - nie ma innych ustaleń co do dzwonienia, jednak Komisja to bardzo serdeczni ludzie, którym zależy, aby autor wybranego przez nią hasła otrzymał nagrodę, więc starają się pomóc dzwoniąc w różnych porach.

 

Update:

Zwycięzcy III etapu są już na stronie...

http://konkurs.mojorange.pl/3m.php

 

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Misiek62 i znów się nam nie udało 😜 😜 Hehe pozdrawiam 🙂 Dla mnie liczy się jednak dobra zabawa 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62 i znów się nam nie udało 😜 😜 Hehe pozdrawiam 🙂 Dla mnie liczy się jednak dobra zabawa 🙂


@Anonim a skąd wiesz, że mnie nie ma na tej liście  😉 laureatów III etapu?

 

 

 

oczywiście, muszę potwierdzić

 

 

 

 

że

 

 

 

 

tym

 

 

 

 

razem

 

 

 

 

jednak

 

 

 

 

laureatem

 

 

 

 

też nie zostałem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

Komisja nie ma wytycznych co do konkretnych godzin dzwonienia, ale najpewniej to "przyzwoite" godziny, czyli typowe robocze 8:00-20:00.
Poza tymi, które nakłada regulamin - nie ma innych ustaleń co do dzwonienia, jednak Komisja to bardzo serdeczni ludzie, którym zależy, aby autor wybranego przez nią hasła otrzymał nagrodę, więc starają się pomóc dzwoniąc w różnych porach.

 

Update:

Zwycięzcy III etapu są już na stronie...

http://konkurs.mojorange.pl/3m.php

 


@Artur oczywiście, nie zakładałem inaczej niż dzwonienie w przyzwoite godziny...

Bardziej chodziło mi o to żeby podejmować próby połączenia w różnych porach, a pod presją nadchodzącego upływu terminu kolejnej tury ewentualnie skumulować te "różne pory" w jednym dniu. Skoro zapewniasz że te próby połączenia o różnych porach dnia są, to super.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Wysłałam zgłoszenie konkursowe ale nie mogę pobrać aplikacji bo nie mam smartfona nawet nie wiem czy poszło prawidłowo Pozdrawiam 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Cześć @emel, jeśli zobaczyłeś komunikat, że zgłoszenie zostało wysłane to poszło, ale w tym konkretnym konkursie wymagane jest posiadanie smartfona z aplikacją Mój Orange, więc niestety zgłoszenie nie trafi do Komisji 😕


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Szkoda ,że wygrywają osoby z dużych miast