Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17867
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim ważne żeby być dostępnym - czyli w "polu" z naładowaną baterią i dźwiękami na full 😉

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

I najlepiej wibracjami 🙂 Jeszcze raz życzę Ci z całego serducha powodzenia 🙂 Ja nie chce już iPhona 🙂 Chcę smartwatcha 😜 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17867
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


pablo_ck napisał(-a):

I najlepiej wibracjami 🙂 Jeszcze raz życzę Ci z całego serducha powodzenia 🙂 Ja nie chce już iPhona 🙂 Chcę smartwatcha 😜 😜


ha ha ha, ja chętnie przygarnę oba cuda - dla mnie i żony 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17867
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur możesz nam zdradzić czy komisja dzwoniąc do laureatów korzysta z numerów zastrzeżonych, komórkowych, czy stacjonarnych? Bo wiesz, niektórzy mogą mieć włączoną blokadę połączeń dla takich numerów.

 

Update. No i nie pamiętam, czy w regulaminie określono w jakich godzinach mogą być podejmowane próby połączenia, wiem tylko że między próbami  ma upłynąć co najmnie 2 godziny i mają być podjęte 3 próby kontaktu.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Raczej z zastrzeżonego @Misiek62 nie dzwonią 😜 Piszesz że czakasz na telefon 😜 Oj bracie bracie 😜 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17867
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim jasne, że czekam 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Nie pamiętam czy to numer stacjonarny, czy służbowy komórkowy, ale zapewniam, @Misiek62, że agencja nie dzwoni z numeru zastrzeżonego, więc osoby blokujące takie połączenia nie muszą się martwić 🙂

Póki co wygląda na to, że wyniki będą dopiero w poniedziałek lub wtorek... A przy okazji... zdradzisz nam dlaczego 22.X to dla Ciebie ważna data? 😆

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5431
  • 17867
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):
Nie pamiętam czy to numer stacjonarny, czy służbowy komórkowy, ale zapewniam, @Misiek62, że agencja nie dzwoni z numeru zastrzeżonego, więc osoby blokujące takie połączenia nie muszą się martwić 🙂

Póki co wygląda na to, że wyniki będą dopiero w poniedziałek lub wtorek... A przy okazji... zdradzisz nam dlaczego 22.X to dla Ciebie ważna data? 😆

Dzięki za info @Artur.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Witajcie,
Jestem tutaj nowy, ale czytajac wasze negatywne opinie chcialbym was zapewnic ze mozna wygrac. Wlasciwie na poczatku tez nie bralem tego napowaznie, ale wymyslilem haslo i wygralem. Niestety zegarek, ale zawsze to cos:) Pozdrawiam i zachecam do wymyslania hasel!!!

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Czyżby "Damian B. z Kraśnika"? 😄 Pozdrowienia dla lubelszczyzny, ja urodziłem się w Biłgoraju 😄

Dzięki, że się podzieliłeś, @Damian, zaglądaj do nas czasami 🙂

 

UPDATE:

Ważna wiadomość sprzed chwili od Komisji konkursowej:

Najpóźniej dziś miały być wyniki 3 edycji, ale nie udało się dodzwonić do osoby, której hasło zdobyło iPhone'a. Tym samym, zgodnie z regulaminem (pkt. 7.6) traci ona prawo do nagrody i komisja zbiera się jeszcze raz, aby wybrać nowego laureata. 

 

Wyniki bieżącej edycji zostaną podane, gdy Komisji uda się dodzwonić do nowego zwycięzcy, więc zapewne w ciągu 1-3 dni. Odbierajcie telefony, powodzenia! 🙂