Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Te daty podane wyżej to daty wyłonienia zwycięzców. Wyniki na stronie jeszcze się nie pojawiły, bo... nie udało się dodzwonić do wszystkich. Miejcie telefony pod ręką! 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur jeśli mnie pamięć nie myli to w regulaminie jest mowa o dzwonieniu w dni robocze ... Sfrustrowany mężczyzna


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Rzeczywiście, komisja raczej nie pracuje w weekendy 🙂

 

  • Zwycięzcy Nagród, którzy przy Rejestracji Konkursowej podali swój numer telefonu komórkowego w Orange, będą powiadamiani o wygranej telefonicznie, w terminie do 3 dni roboczych od dnia wyłonienia Zwycięzców Konkursu (...).
  • Połączenia telefoniczne będą wykonywane na numery telefonów podane przy Rejestracji Konkursowej.
  • Organizator podejmuje maksymalnie 3 próby kontaktu telefonicznego odstępach co najmniej 2-godzinnych. (...)
  •  W przypadku 3 nieudanych prób połączenia telefonicznego Zwycięzca traci prawo do Nagrody (...).
  • Za nieudaną próbę połączenia telefonicznego uznaje się nieodebranie po 5 sygnałach, włączenie się skrzynki głosowej, pozostawanie poza zasięgiem, wyłączony telefon i sygnał zajętości, lub inny sygnał świadczący o niedostępności."

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Rozumiem, że jeżeli podałem numer, na którym mam usługę Internetu mobilnego to w razie, czego komisja posyła maila. Bo często w takich wypadku wielu użytkowników wkłada kartę do modemu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Jest wygrałem!!!!!!!! Udało się 🙂 Wygrałem!!! 1 zł w zdrapce w LOTTO 🙂 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


jacu007 napisał(-a):

Rozumiem, że jeżeli podałem numer, na którym mam usługę Internetu mobilnego to w razie, czego komisja posyła maila. Bo często w takich wypadku wielu użytkowników wkłada kartę do modemu 🙂


@jacu007 ja też tak czytam regulamin.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


pablo_ck napisał(-a):

Jest wygrałem!!!!!!!! Udało się 🙂 Wygrałem!!! 1 zł w zdrapce w LOTTO 🙂 😜


Phii @Anonim ja to wygralem 100 pln w lotto... jakieś dwa tygodnie temu Mężczyzna pokazuje język

 

Edit:

 

Ale tak bardziej serio w związku z tematem, to niech się komisja ogarnie i zdejmie z nas presję ... zadzwonią czy nie... do mnie, żony... (Mamy... ) i opublikują już.... Sfrustrowany mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17910
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

A może Orange, mając na uwadze wysoką awaryjność nagrody głównej (patrz temat), dokona korekty w regulaminie konkursu i wprowadzi alternatywne rozwiązania np. Samsung G7, albo coś od Sony np.Xperia™X czy Z.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Kiedy będą wyniki 2 etapu konkursu miały być 7 a jeszcze nie ma

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

7 października, czyli w piątek komisja wybrała zwycięzców. Tym razem nie udało się do wszystkich od razu dodzwonić, stąd brak jeszcze wyników, ale wszystko jest ok, .
Jeśli dobrze pamiętam to regulaminowo są 3 dni robocze na podanie wyników, więc najpewniej dzisiaj się pojawią 🙂

@Misiek62, ajpony to ciągle jednak najbardziej pożądane urządzenia i konkursy, w których można je wygrać cieszą się powodzeniem, stąd taki, a nie inny wybór nagród głównych. Zawsze można wygraną sprzedać i kupić coś z Androidem 😄