Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)

Anonim

Nie dotyczy

Drugi etap

Do mnie jeszcze nikt nie dzwonił 😜 a cięgle czekam i czekam 😜 Ale można tylko pomarzyć 😉 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Drugi etap

Sorki ale ja nie w temacie może mi ktoś powiedzieć o co chodzi,bo ciekawy jestem 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Drugi etap


pszprega napisał(-a):
Sorki ale ja nie w temacie może mi ktoś powiedzieć o co chodzi,bo ciekawy jestem 🙂

@pszprega tu masz cały temat o konkursie. A sam konkurs prowadzony jest przez stronę: http://konkurs.mojorange.pl/


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Drugi etap


pablo_ck napisał(-a):

Do mnie jeszcze nikt nie dzwonił 😜 a cięgle czekam i czekam 😜 Ale można tylko pomarzyć 😉 


Tylko "ile można czekać" no nie @Anonim, no ile... niech się w końcu zdecydują, zadzwonią, bedzie satysfakcja Mężczyzna: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Drugi etap

Dzisiaj do mnie jakaś Pani dzwoniła 3 razy przez pomyłkę, a już myślałem że to komisja konkursowa 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Drugi etap

Ojej @Anonim, i co cisnienie Ci skoczyło?

 

Czekaj(my) do piątku, bo zdaje się tak wynika z regulaminu, że wówczas skończą obrady nad propozycjami, podejmą próbę skontaktowania się z autorami wybranych propozycji... i po skutecznym kontakcie, potwierdzeniu informacji zostanie to opublikowane na stronie konkursowej.

Anonim

Nie dotyczy

Drugi etap

@Misiek62 przez chwilę pomyślałem że a nóz 😜 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Drugi etap


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62 przez chwilę pomyślałem że a nóz 😜 😜


@Anonim, ale że już dzisiaj? NIe biorę pod uwagę innej ewentualności niż ostatnie terminy na podanie wyników za każdy etap... Jutro telefony naładowane, dźwięki na maxa, nie wiciszone Mrugający mężczyzna


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Drugi etap

Zresztą Artur pisał, że wyniki będą zawsze wkrótce po zakończeniu każdego etapu, czyli tuż po:

  • 23 września (spośród odpowiedzi zgłoszonych od 5 do 18 września)
  • 7 października (19 września – 2 października)
  • 21 października (3-16 października)
  • 4 listopada (17–30 października)
  • 18 listopada (31 października – 13 listopada)
  • 2 grudnia (14–27 listopada)"

i tak to chyba jest też zapisane w regulaminie - sztywne daty... skoro wyniki, to ja zakładam, że dopiero w te dni telefony do laureatów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Drugi etap

Kurcze, jeszcze zwycięzców II etapu nie opublikowano... do mnie nie dzwonili Sfrustrowany mężczyzna do mojej żony też nie, ale jej telefon padł Mrugający mężczyzna... czekamy...!!!