Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Ja w sprawie konkursu ciekawa jestem czy ktos z uzytkowników posiada aktywną karte z nazwa IDEA moze ORANGE  zorganizowała by konkurs dla osób z ta karta jak to zrobiła konkurencyjna firma ktora swoich klientów którzy są 20 lat w danej firmie przekazuje darmo smartwony moze orange ktora jest na 1 miejsc tez powinna w jakis sposób docenic swoich stałych klientow prosze przemyslec to .dziekuje

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@paula1 jestem za 🙂 Mam cały czas aktywną zółtą kartę z logo Idea 🙂 Ponad 13 lat jeden numer, jedna taryfa 🙂 ORANGE POP!!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6107
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@paula1, dziękujemy! Przekazujemy pomysł do naszych speców od marketingu. Może też tutaj zrobimy jakąś taką mini wersję konkursu dla posiadaczy kart z początków sieci, ale póki co - cicho sza 😉

 

@Anonim, szacun, ja też gdzieś mam starego popa od idei, ale tak dawno z tej karty nie korzystałem, że najpewniej już wygasła i została bezużyteczna SIMka na pamiątkę 😉

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


paula1 napisał(-a):

Ja w sprawie konkursu ciekawa jestem czy ktos z uzytkowników posiada aktywną karte z nazwa IDEA moze ORANGE  zorganizowała by konkurs dla osób z ta karta jak to zrobiła konkurencyjna firma ktora swoich klientów którzy są 20 lat w danej firmie przekazuje darmo smartwony moze orange ktora jest na 1 miejsc tez powinna w jakis sposób docenic swoich stałych klientow prosze przemyslec to .dziekuje


Ja mam numer od czasów gdy była Idea, ale ze względów technicznów - nowa "słuchawka" wymaga karty nano, stara zastała dezaktywowana. Niestety nie mogę powiedzieć że byłbym w grupie z pierwszego rocznika... więc gdyby Orange zrobiło podobny warunek "od pierwszego roku" działania... to też bym sie nie załapał... a co z tymi co to byli klientami firmy Centertel? To chyba początki tego operatora.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

No proszę dzisiaj Orange info napisało do mojej żony SMSa że dziękuje za zagłoszenie do konkursu... i przypominają, że aby zgłoszenie mogło wziąć udział trzeba się zalogować do Mój Orange... a jak się nie mylę hasło było "podane" wczoraj.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@paula1 @Artur wygrzebałem znaczną część pamiątek z okresu kiedy to na polskim rynku prężnie działała i rozwijała się Idea 🙂 To był czasy, minuta ponad 2 zł 😜
WP_20161002_09_55_37_Pro.jpgWP_20161002_09_55_47_Pro.jpgPonad 13 lat z POPem :)Ponad 13 lat z POPem 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

no Pablo jestes prawdziwym kolekcjonerem ,nikt chyba nie ma takiego pudełeczka dawno w koszu sa no szacunek

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Moje początki z telefonią zaczęły się 15 lat temu. Moim pierwszym telefonem był Siemens C25. Pracowałem na niego całe wakacje na drukarni 🙂 Moją pierwszą siecią była Era, ale jakoś źle się czułem w tej sieci i przeszedłem do Idei. Kolejnym telefonem byl Samsung R200, taki granatowy, z antenką i klapką na klawiaturę. Uwielbiałem ten telefon. Oddalbym wiele by go móc znów używać. Ogólnie lubię stare telefony. Moim zdaniem mają to coś w sobie 😉
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_images.jpg

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Drugi etap

Kto wygrał w drugim etapie?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Drugi etap

Najwcześniej w piątek mogą pojawić się wyniki, i to pewnie jak z pierwszego, późnym popołudniem.