Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

panowie i panie. a nie lepiej byłoby ujawnić zwycięski hasła? wtedy nikt nie miałby wątpliwości. po zobaczeniu że hasła Łodzian są po prostu wybuchową mieszanką kreatywności i oryginalności miny zrzędły by forumowym narzekaczom. chyba że wygrały hasła o polocie premier rządu jednego z państw środkowoeuropejskich, wtedy pod żadnym pozorem nie ujawniać!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Ja i tak marudzę dla marudzenia bo nie mogę startować.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


redmad napisał(-a):

panowie i panie. a nie lepiej byłoby ujawnić zwycięski hasła? wtedy nikt nie miałby wątpliwości. po zobaczeniu że hasła Łodzian są po prostu wybuchową mieszanką kreatywności i oryginalności miny zrzędły by forumowym narzekaczom. chyba że wygrały hasła o polocie premier rządu jednego z państw środkowoeuropejskich, wtedy pod żadnym pozorem nie ujawniać!


@redmad, przerabialiśmy już to. Znaczy kiedyś zrobiliśmy podobny konkurs, w którym publikowaliśmy wybrane hasła. Jednym się podobały, innym nie, ogólnie dużo narzekania i sporo osób, które wzięły udział, a nie wygrały żądało wyjaśnień "w czym te hasła są lepsze od ich". Osobom, które wygrały było przykro, nam również i postanowiliśmy, że więcej tak nie będziemy robić, bo budzi to więcej negatywnych emocji niż ewentualne wątpliwości. 

 

To są subiektywne wybory, różnice między hasłami zbyt małe i ZAWSZE w takim przypadku jednym będzie się podobać, a innym nie i nie ma szans, aby opublikowanie haseł pozbawiło tych wątpliwości.

 

 

Typem konkursu, który pozwala uniknąć subiektywności jest loteria, ale po pierwsze jej zorganizowanie jest bardzo kosztowne i kosztowałoby więcej niż mogliśmy przeznaczyć na nagrody, a po drugie osoby, które są z natury podejrzliwe uważają, że losowanie "jest ustawione".

 

Mamy pat 🙂 Proponuję więc już skonczyć temat tego konkretnego konkursu i jego założeń, a jeśli ktoś z Was ma pomysł jak wypromować aplikację Mój Orange inaczej niż tego typu konkursami (np. co można oferować za instalację aplikacji, albo z czym ją powiązać) to zdecydowanie zachęcamy do zakładania nowych tematów 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Artur ale nie kończ szybko tematu bo po to tu mamy to forum żeby mówić o tym co nas cieszy i smuci w Orange. ciężki wybór ale ujawnienie nie byłoby gorsze od akcji: bierzemy firmę z łodzi i dwa pierwsze eatpy wygrywają osoby z łodzi i nic nie ujawnimy, niech nam wierzą na słowo że w Polsce zbiegi okoliczności to codzienność.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

 Proponuję więc już skonczyć temat tego konkretnego konkursu

I  myślę że to jest najlepsze co można zrobić.... Koledzy chyba się nieco zapędzili... cociaż życie daje różne przykłady..

 Ale... nie wolno rzucać oskarżeń jeżeli nie mamy podstaw bo to może czasem być niezbyt przyjemne.

 

😄 Na rozluźnienie atmosfery:  

  W mieście wojewódzkim prywatna firma otwierała nowy supermarket(lata 90-te) i z tej okazji z wielką pompą ogłoszono konkurs na hasło reklamowe - główna nagroda:samochód osobowy. Tłumy były na otwarciu! Też tam byłem więc wypełniłem druczek i wrzuciłem do urny. Po około 2 tygodniach ogłoszenie wyników.  Pojechałem obejrzeć listę zwycięzców - a może wygrałem?   Guzik , nic z tych rzeczy. Samochód wygrała jakaś kobieta, podane imię, nazwisko, adres...

Czytam...   coś nie tak... Ulica taka jest, jedna z najnowszych ale numer 26?  tam już tyle domów wybudowano? 

Nie wytrzymałem i pojechałem - stoją na tej ulicy dwa nowe bloki, jeden już zasiedlony, drugi surowy i to już ... koniec ulicy... Machnąłem ręką i pojechałem do domu... 😞 

Za jakiś rok przypadkowo trafiłem na zamkniętą imprezę dla przedsiębiorców. I jak myślicie, jaki był temat numer jeden?

Otóż facet chciał kupić kochance samochodzik i urwać maksimum kosztów z podatku. Więc ogłosił oficjalnie konkurs który ona "wygrała" a raczej musiała wygrać....

 No ale to była firma prywatna i szef był właścicielem, nie musiał nikomu się tłumaczyć.

 

       W firmie typu Orange nie wydaje się to możliwe, nawet u podwykonawcy - zbyt duża kontrola...

  To tyle ode mnie w temacie i proponuję temat po prostu zamknąć... 😄


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 14
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

oczywiście nikt nie rzuca oskarżeń ale można podywagować nad zbiegiem okoliczności. w Orange na pewno żadne machloje by nie przeszły. przypadki się zdarzają. ja też mam anegdotę. w narodowej loterii paragonowej w styczniu auto wylosowała koleżanka pani sekretarza stanu w ministerstwie finansów nadzorującej projekt tej loterii. wyczytałem że brało udział 56 milionów paragonów, auta wygrało 6 osób. może znacie przypadki zbiegów okoliczności z innych krajów, zwłaszcza rozwiniętych z europy zachodzniej bo np. w rosji to wiem że rachunek prawdopodobieństwa łatwo może przegrać z rzeczywistością?

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim nie wszędzie jest kombinatorstwo, ale jakiś kombinator zawsze się znajdzie.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Cud, miód, ale jak mam wziąć udział w konkursie bez pobrania aplikacji na telefon?

A nie mogę jej pobrać, bo nie została zaprojektowana na BB...

 

Czyli hasło reklamowe:

Mój telefon, Wasz Orange?

😉

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim wiem o tym, przez chwile tak się "wzburzyłem" bo wydawało mi się się to trochę dziwaczne, ale emocje już opadły.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

 

Mamy pat 🙂 Proponuję więc już skonczyć temat tego konkretnego konkursu i jego założeń, a jeśli ktoś z Was ma pomysł jak wypromować aplikację Mój Orange inaczej niż tego typu konkursami (np. co można oferować za instalację aplikacji, albo z czym ją powiązać) to zdecydowanie zachęcamy do zakładania nowych tematów 🙂


@Artur , jest powiedzenie "najprostsze rozwiązania są najlepsze" ... dlatego sądzę, że najleszy efekt w postaci wzrostu liczby użytkowników aplikacji może dać wprowadzenie wymiernej korzyści dla użytkowników np. comiesięcznych kodów na darmowe minuty/gigabajty (do wyboru) albo rabatu do rachunku - do pobrania przez aplikację. Jeśli zaś chodzi o rzeczywiste upowszechnienie takiego rozwiązania... SMS do klientów Orange.