Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

wyniki konkursu

Cześć @kpiotrowska, wymiana karty nie jest jedną z nagród w konkursie, więc jeśli obecnie używasz innej karty niż pasująca do iPhone 7 to będzie trzeba ją odpłatnie wymienić, aby móc korzystać z wygranego telefonu. W wielu serwisach telefonów można przyciąć kartę do rozmiaru nano za 5-10 zł, no ale wtedy istnieje ryzyko jej uszkodzenia, więc bezpieczniej jest wymienić na nową w salonie Orange. Powodzenia w konkursie! 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

A gdzie ja moge te swoje hasla znalezdz W aplikacji tego konkursu nie mam,tutaj wchodze przez gogle.jak chce wejsc w hasla to wyskakuje ze blad,podejrzane to Mysle ze jak nawet ktos by wyslal takie somo haslo jak ja to powinniscie mnie poinformowac.Bo uzywacie go na fb

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Witam serdecznie,

Kiedy zostaną przesłane smartwatche do laureatów II etapu? Telefonicznie potwierdziłem swoje dane 33 dni temu i nie otrzymałem nawet potwierdzenia nadania wysyłki? Na jakim jest to etapie i czy może ktoś z tego etapu dostał już nagrodę?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Cześć @Mike, rzeczywiście powinny już dotrzeć, piszę do Ciebie prywatną wiadomość, bo potrzebuję dodatkowych informacji i zaraz dowiemy się gdzie jest Twój smartwatch 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Kiedy będą wyniki z V edycji??

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Lada dzień, @Ha, gdy tylko komisji konkursowej uda się skontaktować z wszystkimi zwycięzcami, więc trzymajcie telefony pod ręką 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Ja z pytaniem bo wygrałem iphone'a dzwonili do mnie z 2 tyg temu w poprzednim tygodniu ponownie dzwonili aby potwierdzić dane i nagroda miała przyjść do końca poprzedniego tygodnia. Posiadacie jakis nr tel czy coś gdzie mogę się dowiedzieć na jakim etapie jestem ?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

A ja mam pytanie odnośnie do gwarancji, wiadomo, że jest to konkurs i nie dostajemy paragonu zakupu, czy w wypadku reklamacji powinniśmy mieć jakieś potwierdzenie wygranej, czy wystarczy sam numer seryjny urządzenia znajdujący się na pudełku?

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Pies3nski  myślę że wystarczy sam numer seryjny, w systemie będzie widniało że jest to "nagroda". Ja tak miałem jak wygrałem kilka ładnych lat temu Nokię Lumię 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Czy jesli biore udział w konkursie to przyjdzie mi jakies potwierdzenie że moja hasło zostało przyjete?