Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17825
  • 186

wyniki konkursu


pablo_ck napisał(-a):

@an_rzwyniki konkursu są już na stronie, pozdrawiam.


Ciekawe co nam "pokaże" @DRC1 bo jakoś na tamtej stronie napisali, że nagrodą za IV etap jest iPhone 6S


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

wyniki konkursu

@DRC1, jeśli jesteś Agnieszką N. z Bielawy to nie "ściema" i już możesz zacząć się cieszyć 🙂 Na 100% iPhone 6s, a nie iPhone 7, ale to ciągle jedno z najlepszych urządzeń na rynku. Będzie nam bardzo miło jeśli po otrzymaniu przesyłki (powinna dotrzeć w ciągu maks. 30 dni) wrzucisz tu zdjęcie jak cieszysz się z wygranej 😄

Anonim

Nie dotyczy

wyniki konkursu

@Arturciekawe czy doczekamy się tego zdjęcia, użytkownik trochę gubi się w swoich zeznaniach, ale może pod wpływem euforii tak się zachowuje 🙂 Ale gratuluję, ja czekam na telefon że wygrałem smartwatcha, hehe 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17825
  • 186

wyniki konkursu

Chyba że kupi, albo pożyczy IPhon'a 7 zrobi zdjęcie i wstawi tu...  😉


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Moj orange oszczedza czas i pieniadze.To haslo ktore teraz uzywacie na fb.chce przypomniec ze to ja je wyslalem na konkurs we wrzesiniu chyba.To czemu nic nie wygralem
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Mato3  jeśli to prawda to.......jest to torchę przykre.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Mato3 badamy historię tego hasła, ze względu na rozpoczęcie weekendu prosimy o cierpliwość, wrócimy do Ciebie z tematem.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Mikołaj  to fajnie że zajmiecie się tematem 🙂 Ja kiedyś miałem podobną przygodę w Waszym konkursie, moja historia została przypisana innej osobie. Szybka interwencja sprawiła że udało mi się wyprostować tą sprawę i nagroda główna trafiła do mnie. Dlatego być może jestem tak anty nastawiony do pewnego rodzaju konkursów i ich organizatorów. Pozdrawiam i trzymam kciuki @Mato3 że jakiś iPhonik 6s poleci do Ciebie, a co 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

ja chce miec tego smartwona


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

wyniki konkursu

A co jeśli chodzi o zamianę karty micro sim na nano sim? Czytałam, że jeśli chciałabym wymienić kartę na mniejszą bez przedłużania umowy musiałabym zapłacić 25zł. Czy w przypadku ewentualnej wygranej dostanę kartę w salonie za darmo, czy będę musiała zapłacić?