Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi".


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi".

Przy próbie dostępu do aktywnych usług w nowym Mój Orange - sekcja  "Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe" - regularnie pojawia się błąd "Wewnętrzny błąd komponentu Twoje aktywne usługi. Naciskanie przycisku "Spróbuj jeszcze raz" nic nie daje.

Komunikat pojawia się i przy próbie dostępu do każdej z usług tv, internet etc.

 

Czy komuś udało się rozwiązać ten problem?

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi&

To jest niestety znany i dosyć często pojawiający się komunikat. Podobno zespół od Nowego Mój Orange pracuje nad tym.
Anonim

Nie dotyczy

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi&

@etemarek, tylko w aplikacji MO jest możliwość podglądu. @Misiek62, podobno...fajny wydźwięk plotkarskiego światka. Lepiej czerpie się ze źródełkaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi&

@Anonim  przecież wiesz dlaczego napisałem "podobno"... komunikat występuję od dość dawna, chociaż jego występowanie u mnie kojarzyłem z komponentami stacjonarnymi.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi&

Dziękuję za Wasze odpowiedzi!

 

No to nie są dobre wieści, ale przynajmniej wiem, że nie jestem sam z tym problemem 🙂

 

Trzymam kciuki za wydajną pracę personelu Orange! Fajnie jest zobaczyć, jakie są parametry usług, za które się płaci co miesiąc


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi&

Przez WWW ja już nie mogę zalogować się do MO (starego) - system wymusza logowanie do nowego MO. Natomiast w aplikacji androidowej MO nie ma informacji, których szukam. 😞

 

 

 

Clipboard01.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi&

@etemarek, jakie masz usługi, że nie masz wglądu z aplikacji?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi&

HBO na ten przykład 😉

 

Zainicjowałem usunięcie konta, może jak się wyzeruje i zacznie od nowa, to problem zniknie?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Komunikat "wewnętrzny błąd komponentu" przy próbie dostępu do "Twoje aktywne usługi&

Pracują nad tym? 🙂

Właśnie otrzymałem ten komunikat w  zakładce Analiza wydatków 

Ile minęło od założenia wątku? Półtora roku?