Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

@naronk trzymam kciuki 🙂  


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Po 3 telefonach na infolinię i jednym zgłoszeniu przez czat, do znajomej przyjechał człowiek z orange i rozwiązał problem. Mianowicie zarejestrował znajomą od nowa na NMO przy użyciu zupełnie nowego adresu email. Teraz wszystko działa więc to jest rozwiązanie. Pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

U mnie mnie niestety mimo, że minęło dwa tygodnie od zgłoszenia, dalej lipa. Sprawdzę sposób z rejestracją usługi na innym adresie mailowym ale muszę wpierw usunąć stare konto a to trwa 10 dni. Nie można zarejestrować tej samej usługi na innym adresie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Niestety, mimo ponownego założenia konta na nowym adresie mailowym niewiele się zmieniło. Co prawda niektóre komunikaty się zmieniły ale dalej są błędy. Na dodatek jeszcze w aplikacji mobilnej nie widać już w ogóle aktualnych danych. Pokazuje stare dane, brak np. ostatnich faktur. Ta obsługa w orange to istna porażka. A miało być tak pięknie ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Zgłoś problem na BOK. Domagaj się zgłoszenie technicznego.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Miałem taki problem na koncie z nrem stacjonarnym i pomogło zgłoszenie techniczne przez czat. Ale to i tak trwało ponad miesiąc...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

Niestety dalej strona nie jest w pełni sprawna. Zgłaszanie przez czat nic nie daje, zgłaszanie przez błąd na stronie też nic nie daje. Dodzwonić się na infolinie nie można bo cały czas wszyscy konsultanci zajęci ale kasa za połączenia wzięta. Ignorancja ze strony operatora totalna. Jak mawiał klasyk " ja nie mam Pana płaszcza i co mi Pan zrobi".


bład 2.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

@naronk , przed chwilką sprawdzałem u siebie. A u Ciebie poprawiło się?

pakiety i usługi.PNG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

U mnie nic się nie zmieniło. Od grudnia czyli już 10 miesięcy strona nie działa. ORANGE powinno się wstydzić.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Komunikat "Błąd komponentu" w Mój Orange

@naronk Cześć czy w chwili obecnej masz/ czekasz na odpowiedź na jakieś zgłoszenie związane z Twoją sprawą?