Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 20
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Mija kolejny dzień "walki" o dostęp do konta przez "nowy Mój Orange". Różnica jest taka, że konsultanci przyjmują zgłoszenie techniczne i cisza w eterze. Jeden z consigliere (bez skojarzeń proszę!) 2 dni temu stwierdził, że problem jest znany i trwają prace nad usunięciem. Ciekawostką jest, że nie otrzymuję kodu ale materiały reklamowo-marketingowe i owszem pełną parą, faktury też. Cierpliwość powoli mnie opuszcza.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 20
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

► Wpis scalony z tematem poruszającym dokładnie tę samą problematykę - Moderator Wiktor ◄

 

Od 10 dni nie mogę "przejść" procesu migracji do nowy Mój Orange. Czy jest ktoś na forum kto mógłby "zadziałać" w tej kwestii? Konsultanci albo nie są kompetentni (bez "mocy sprawczej) albo przyjmują zgłoszenie techniczne (było tego 5), a ja jak nie mogłem tak nie mogę przejść na "nMO". Niby sprawa jest banalna i dotyczy przesłania Kodu jednorazowego do weryfikacji e-mail (procedura stosowana z powodzeniem przez b.wiele portali sklepowych) . Ale go nie dostaję. Dostaję natomiast (ten sam dres e-mail) faktury i materiały promocyjne z Orange. Ze "starym" Mój Orange nie było żadnych problemów. Kuriozalne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Niestety Nowe Mój Orange jest mocno niedopracowane. Trzeba czekać na naprawę.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange


permina napisała:

(...) przy każdej próbie wysłania hasła na email wyskakuje napis: "Coś poszło nie tak. Spróbuj póżniej" i tak cały czas. 

(...) Już próbowałam zmienić hasło, komputer, wyczysciłam historię, ciasteczka itp. ... 

(...)



Rolo napisał:
Od 10 dni nie mogę "przejść" procesu migracji do nowy Mój Orange. (...) Niby sprawa jest banalna i dotyczy przesłania Kodu jednorazowego do weryfikacji e-mail (procedura stosowana z powodzeniem przez b.wiele portali sklepowych) . Ale go nie dostaję. (...)

@permina, @Rolo

Wasze opinie nie przeszły bez echa... Ekipa pracująca nad nowym portalem ustala nadal przyczyny opisywanych przez Was problemów. Trzymamy rękę na pulsie. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie już po sprawie :).

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 20
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Dziś mija kolejny dzień "walki" z migracją (he, he) do nowy Mój Orange. Problem nie rozwiązany. Konsultant nr 13 (sic!) Poinformował mnie, że "ekipa" techniczna pracuje nad rozwiązaniem (Czołem! Wiktor). Moim zdaniem tak ciężko pracują, że "taczki nie ma czasu załadować". Złośliwy jestem ale to jest tak kuriozalna sytuacja, że aż ręce opadają.

Anonim

Nie dotyczy

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

@Rolo, jako szary klient Orange, też życzyłbym sobie zwiększenia obsady informatyków, w szeroko rozumianym pojęciu, na tak ważnym styku klient-operator. Tylko jak patrzę przez pryzmat mojego byłego miejsca pracy, w bardzo wielu obszarach biznesu, raczej kierowano i kieruje się nadal "okrajaniem tortu do podziału". Musi starczyć dla nielicznych...na tej "drabince" miejsca zbyt wiele nie jest. Szkoda mi tych na samym dole, bo to Oni "przyjmują na klatę" wszystkie żale. Za PRL-u było dużo kierowników i z "poręczenia przewodniej siły Narodu" Emotikon: Mrugający, bali się książki skarg i wniosków jak ognia piekielnego.  Obecnie, w cyberprzestrzeni, wylane żale spływają czasami po niektórych, jak woda po kaczce. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150
Przeniesione:

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Wątek postanowiłem wyodrębnić do nowego tematu, bo porusza zagadnienie związane z funkcjonowaniem/wyglądem NMO już po migracji 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

Ja też mam/miałem problem z logowaniem. Zaloguje się, potem chcę sprawdzić i "Nowy Mój Orange" - wyskakuje błąd 404, a link jest do innej domeny. Dziś odkryłem, że pojawiło się dodatkowe okienko logowania (po zalogowaniu na Nasz Orange) i... musiałem wpisać stary email (jak zamawiałem X lat temu usługę), a wszystko inne działa mi pod nowym emailem i tym samym loginem.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

@wawocznym

w tym temacie omawiany jest głównie problem z kodem, który nie przychodzi na adres e-mailowy przy próbie rejestracji NMO... Dzięki jednak, że podzieliłeś się z nami swoją obserwacją :). Niewykluczone, że dla kogoś okaże się ona pomocna! Szczęśliwy robot


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 20
  • 0

Kod email przy rejestracji do nowego mój orange

[edit] ► Wpis przeniesiony z tematu Problem z Nowe Mój Orange , ponieważ poruszana jest w nim inna sprawa - Moderator Wiktor ◄

 

"Klapa". Minęło 2 tygodnie i dalej to samo czyli nie mogę migrować do nowego MO. Próbowałem z Edge'm i Firefoxem na wszystkie sposoby (In private, wyłączone opcje śledzenia, blokady itp.). Kolejni konsultanci ciągle powtarzali(-ją) swoją mantrę o spamie i koszu, przyjmowali (-ją) zgłoszenie techniczne i... klops. Ostatnią próbę podejmie imć Pan @Mazgaj - Pracownik Orange. Przekieruje e-maile na konto w innej domenie. "Będzie się działo!"...