Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta płatnicza w mój orange

Anonim

Nie dotyczy

Karta płatnicza w mój orange

@Januszbba  karty płatniczej nigdzie nie udostępniam, doładowuję sam, przezorny ubezpieczony 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

@Ron  tak tylko przejście z oferty na kartę na flex pewnie wygląda tak że dostane nową karte sim a ja jutro wyjeżdzam i te 4 karty sim będę dawał do urządzeń w moim 2 domu a ja mam pakiety cykliczne internetu i nie musiałbym pamiętać o terminie doładowania i temu chciałem żeby to ściągało z karty.

Anonim

Nie dotyczy

Karta płatnicza w mój orange

@Januszbba  to się tymczasowo powstrzymaj, przeniesienie do Flex, zrobisz w odpowiednim momencie 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

Albo lepiej ustawić przelew stały na stronie banku i ustawić daty i będzie po problemie i wtedy pakiet cykliczny się odnowi.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Karta płatnicza w mój orange

Rozumiem 🙂

 

Dodam jeszcze, że jakbyś kiedyś zmieniał z oferty na kartę, to karty SIM pozostają te same. 😉🟧


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

@Ron  To znaczy to byłaby ta sama karta sim jak bym zmienił na flex? a przejście do flex można zrobić online?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Karta płatnicza w mój orange

Dokładnie ta sama karta SIM, jak przechodzisz (migracja) z Orange do flex. Przejście robisz za pomocą aplikacji+dowód+selfie. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

Dzięki 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Karta płatnicza w mój orange

@Anonim 

Można i przez bank ale tylko przez aplikacje są dodatkowe profity 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Karta płatnicza w mój orange

@Januszbba 

Karta którą migrujesz do Flex musi w momencie rejestracji być fizycznie w urządzeniu na którym jest aplikacja Flex. Zdalnie tego nie zrobisz. Po aktywacji/migracji kartę można przełożyć.

Co prawda uparcie odmawiasz podania kontekstu, ale domyślam się że angażujesz te cztery karty SIM w obsługę czterech ruterów dla czterech kamer. To w ostatecznym rozrachunku będzie ekstremalnie drogie rozwiązanie.

We Flex możesz mieć dodatkową kartę do samego internetu na tym samym numerze, to mogłoby nieco ograniczyć koszty.

Gdybyś był spytał o radę w kontekście tego co chcesz osiągnąć a nie tego jak zrealizować swoje konkretne pomysły, to dostałbyś sensowniejsze rady.