Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta płatnicza w mój orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

@agat13   super jesteś wielki 🙂 masz rację no bo też powinna być możliwość dodania karty dla tych co mają ofertę na kartę 🙂 czyli mam teraz czekać ? 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

Zgłosiłem pomysł dodania karty płatniczej w mój orange  dla użytkowników na kartę 🙂 byłbym wdzięczny za głosy poparcia 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 523
  • 1879
  • 13

Karta płatnicza w mój orange

U mnie było/jest tak samo, opisywałem to w innym temacie że karty dodać nie idzie.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53265
  • 619

Karta płatnicza w mój orange

@Zeusek Podobno idzie, ale w trakcie opłaty faktury...tak mi oficjalnie odpowiedziano 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

@agat13  głosujcie 🙂 może mój pomysł przejdzie bo narazie muszę korzystać z opcjii doładowania orange na www i tam mogę dodać karte płatniczą 🙂 ale dziwne jest to że mając ustawione 5 zł jako kwotę poniżej której nastąpi autoładowanie i mając 4 zł na koncie mi nie doładowało ciekawe czemu?

Anonim

Nie dotyczy

Karta płatnicza w mój orange

Poprzez bank doladowuje, trochę to nużące, ale raz na 3 czy 6 miesięcy, więc nie jest to uciążliwe, tyle oplat mam, ze trudno coś przeoczyć, dawniej to rachunki na poczcie się płaciło, to była katorga, jak kolejka na 20 osób była 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

A korzystacie z doładowania orange i macie podpiętą karte płatniczą ? i wam od razu ściąga kase z karty jak macie saldo poniżej 10 zł?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Karta płatnicza w mój orange

Korzystam z doładowań z kuponu, bo biorę kupony na fakturę, więc kartą płatniczą nie będę płacił za doładowania. Jeżeli tak zależy na podpięciu karty płatniczej do apki, to zagłosuję.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Karta płatnicza w mój orange

@ketrasaArtur  Dzięki 🙂 choć nie robię sobie dużych  nadzei że mój pomysł przejdzie 🙂  ja korzystam z doładowania orange z opcjii autodoładowania i tam mam kartę podpiętą ale tam mam ustawioną kwotę poniżej której nastąpi doładowanie z automatu i mam ustawione 5 zł a na koncie mam 4 zł i mi nie doładowało konta więc nie wiem czy z tego nie zrezygnuję i poprostu na stronie banku pko bp dam przelew stały na numery co posiadam i samo mi  będzie ściągać kase jak ustawię datę a to potrzebuje do pakietów cyklicznych.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Karta płatnicza w mój orange

@Januszbba , dlatego oferta flex sprawdza się najlepiej w takiej sytuacji. Podpinasz kartę debetową i po problemie. Tutaj to działa bardzo dobrze, a można też  używać  BLIKA.