Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie informacje mogą przychodzić na e-mail osoby, która ma podpięte pod nie konto orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Jakie informacje mogą przychodzić na e-mail osoby, która ma podpięte pod nie konto orange?

Generalnie mam problem, ponieważ pod moim numerem telefonu jest zajerestrowany e-mail ktorego nie znam i niestety nie moge skonsultowac sie z nikim na czacie orange, bo nie pracuja w swieta ? Z tego powodu chciałabym wiedziec jakie informacje moze otrzymywac osoba, ktora ma zajerestrowany e-mail pod moj numer telefonu, bo naprawde mnie to zastanawia i niepokoi.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Jakie informacje mogą przychodzić na e-mail osoby, która ma podpięte pod nie konto orange?

Wysylka maili nie jest jakimś problemem, ale dostęp do Twoich danych w appce, billingów, możliwość złożenia zamówienia - trochę już tak.

 

Zadzwoń na *100. Po weryfikacji kodem klienta lub innymi danymi zmienia Ci adres e-mail do logowania. A wtedy już reset hasła nie stanowi problemu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Jakie informacje mogą przychodzić na e-mail osoby, która ma podpięte pod nie konto orange?

@rychu3 

Zależy jakie masz zgody. Na pewno mogą przychodzić powiadomienia o fakturach. Przez portal MO nie możesz zmienić emaila?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Jakie informacje mogą przychodzić na e-mail osoby, która ma podpięte pod nie konto orange?

 Właśnie nie mogę, bo żeby zmienić e-mail muszę mieć dostęp do tego e-maila.  Nie mogę się zalogować przez ten e-mail, co oznacza, że mam ograniczony dostęp do konta. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Jakie informacje mogą przychodzić na e-mail osoby, która ma podpięte pod nie konto orange?

Wysylka maili nie jest jakimś problemem, ale dostęp do Twoich danych w appce, billingów, możliwość złożenia zamówienia - trochę już tak.

 

Zadzwoń na *100. Po weryfikacji kodem klienta lub innymi danymi zmienia Ci adres e-mail do logowania. A wtedy już reset hasła nie stanowi problemu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53348
  • 620

Jakie informacje mogą przychodzić na e-mail osoby, która ma podpięte pod nie konto orange?

@rychu3  w zależnosci jak masz ustawione konto, zgody i powiadomienia. Jeśli Ciebie to niepokoi, to znaczy, że masz powody i najgorsze chyba będą faktury, jeśli je otrzymujesz elektronicznej w na maila, bo tam są wszystkie dane osobowe.