Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Error

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Error

https://www.orange.pl/ecare_error.phtml?_requestid=384778 Ten link pokazuje stronę, jakbym był wylogowany. Ale na screenie pokazuję, że jestem zalogowany, z komunikatem poniżej, że: Przepraszamy, ta strona jest dla Ciebie niedostępna > kliknij aby przejść na stronę główną orange.pl. Skoro jestem zalogowany, to powinna mi wskoczyć zalogowana (krótko byłem).

Wyloguj się.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Error

Taki komunikat pokazuje się wtedy gdy chcesz wejść na jakąś podstronę do której nie masz uprawnień. 😞  (np dział do komunikacji między moderatorami i adminami).

Albo błędny adres podstrony

  Tak jest wszędzie i nie widzę powodu dla którego na  tu miało by być inaczej.  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Error

A co robisz przed tym jak wchodzisz na tę stronę? gdzie klikasz?
czy możesz to ponowić i podać kroki jak dojść na tę stronę?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Error

 

@Anonim  mnie też tak się kiedyś trafiło, ale nie pamiętam w jakich okolicznościach... wystarczyło kliknąć inny obszar i tam dostępne "polecenia" pokazywały się... najlepiej kliknąć w logo Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Error


Piotrekk85 napisał(-a):
A co robisz przed tym jak wchodzisz na tę stronę? gdzie klikasz?
czy możesz to ponowić i podać kroki jak dojść na tę stronę?

@Piotrekk85, tak, powiem Ci. Testuję na różne sposoby, bo kiedyś w Windows 7 był  problem z protokołem http. Na https dopiero jak przekierowanie było na konkretną zakładkę, problem znikał. To zgłaszałem i zostało naprawione. Teraz jest jeszcze dodatkowy problem, który nie powinien mieć miejsca. W pasku adresu strzałka wstecz (po wylogowaniu) przywraca stronę z logowaniem. Powinno odrzucać takie próby. Co innego sesja w innym oknie, bo tutaj nadal muszę się wylogować ze wszystkich sesji. [Wczoraj logowałem się na MO z pozycji usługi, a ja widziałem, że jestem zalogowany z loginem. Coś jest nie halo.] Co do tego zaś problemu z błędem w temacie, akurat wchodziłem z usługi stacjonarnej, gdzie po prostu nie ma takiej usługi. Jest tylko w pre-paid. Ja jednak opisałem problem z przejściem na stronę główną z pozycji zalogowanej, a wrzuciło z wylogowaniem stronę główną. Jak pisałem wcześniej, tuż po zalogowaniu. Tak więc to już są dwa błędy do doprecyzowania. Przycisk i sesja mają być odzwierciedleniem prawidłowego działania strony (tak ja to pojmuję). Screen poniżej dotyczy problemu opisanego w tym wątku z nawiasami.

2017-05-07 (7) burebusek2.png

Anonim

Nie dotyczy

Error


Misiek62 napisał(-a):

 

@burebusek  mnie też tak się kiedyś trafiło, ale nie pamiętam w jakich okolicznościach... wystarczyło kliknąć inny obszar i tam dostępne "polecenia" pokazywały się... najlepiej kliknąć w logo Orange.


@Misiek62, logo Orange w Edge wylogowało, a nie powinno (pobyt zbyt krótki na MO).

Zauważyłem, że Edge jest bardziej wybredna, niż była w Windowsie 7 Internet Explorer, czy Mozilla Firefox. Postrzegam też, iż kompatybilność dotyczy obszaru wbudowanych w system aplikacji...no i płatnych funkcji sklepu. Niech się udławią.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Error

Taki komunikat pokazuje się wtedy gdy chcesz wejść na jakąś podstronę do której nie masz uprawnień. 😞  (np dział do komunikacji między moderatorami i adminami).

Albo błędny adres podstrony

  Tak jest wszędzie i nie widzę powodu dla którego na  tu miało by być inaczej.  

Anonim

Nie dotyczy

Error

Dokładnie, jest tak jak piszę @Jozefg. Mi też się to kiedyś przydarzyło.