Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa podmioty z jednej apki?

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 40
  • 0

Dwa podmioty z jednej apki?

Moja mama ma umowę na Love, zawierającego usługi, z których korzystam ja (m. in. telefon komórkowy). Z tego powodu mam na swoim telefonie apkę Mój Orange, w której monitoruję zużycie swoich danych i faktury (ale apka, z racji umowy na mamę, wita mnie imieniem mamy 😁).

Ponieważ planuję w moim mieszkaniu założyć internet od Orange, już na siebie, to również chciałbym przypisać do niego apkę - dla wygody i (zdaje się) tego drobnego rabatu.

Czy jest możliwość, aby z tej samej aplikacji monitorować dwie rózne umowy zawarte na dwie różne osoby mieszkające pod dwoma różnymi adresami?

Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić w samej aplikacji, bo... mają znowu przerwę techniczną. A przeprowadzka tuż tuż 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dwa podmioty z jednej apki?

@theW7Jest możliwość dodania drugiego konta i przełączania się/przelogowywania pomiędzy nimi. Oczywiście potwierdzone z konsultantem na czacie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 7442
  • 55

Dwa podmioty z jednej apki?

W aplikacji jest możliwość dodania kolejnego konta (ikona ludzika w prawym górnym rogu a potem "plus"). Niestety nie sprawdzę bo mam tylko jedno.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dwa podmioty z jednej apki?

@theW7Jest możliwość dodania drugiego konta i przełączania się/przelogowywania pomiędzy nimi. Oczywiście potwierdzone z konsultantem na czacie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Dwa podmioty z jednej apki?

@theW7 można w jednej apce monitorować kilka kont z różnymi usługami, w Twoim przypadku dwa konta bez problemu, ale nie podepniesz do jednego konta usług zapisanych na dwie różne osoby z dwoma PESEL-ami Jak telefony są na Twoją mamę, a internet na Ciebie, to o łączeniu usług zapomnij. Rabaty też nie będą przysługiwały dla dwóch różnych kont.

W apce osobiście mam podpiętych kilka kont i wystarczy się raz zalogować, potem tylko przełączanie między usługami.