Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dotychczas wpisywane hasło nie puściło mnie do aplikacji

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dotychczas wpisywane hasło nie puściło mnie do aplikacji

@Misiek62, też mam zacięcie, jak się wkręcęEmotikon: Język A że mnie wkręcasz, to odpowiem dyplomatycznie. Korzystam bez przypomnienia hasła na dwa gwizdki. Jednym (hasłem) do forum, a drugim do nowego. O starym nie wspominam, bo jeszcze mamEmotikon: Język Aplikacja, to temat na magisterkę...u mnie.

Anonim

Nie dotyczy

Dotychczas wpisywane hasło nie puściło mnie do aplikacji


@Wiktornapisał(-a)

@Misiek62napisał:

(...)

Odpowiadając na pytanie czy pojawiają mnie się komunikaty o błędach (symptomy) zgłoszone przez @Anonim - odpowiadam, w dzisiejszych próbach działania appki, nie doświadczyłem takich problemów.

(...)

@Misiek62, dzięki wielkie za sprawdzenie teeeeeego wszystkiego :)Szczęśliwy mężczyznaSzczęśliwy robot

 

 


Przy logowaniu "na drugą komórkę" widzę tylko (albo aż) konta dla obu usług mobilnych - stacjonarnych zero.

To tak samo jest u @Anonim 🙂


@Wiktor, mam nadzieję, że myślimy o tym samym, czyli "Przy logowaniu "na drugą komórkę" widzę tylko (albo aż) konta dla obu usług mobilnych - stacjonarnych zero."

Objawy jednak są, bo pisałem, że raz, logując się na komórkowy, były wszystkie usługi, a zdecydowanie częściej tylko mobilne. Cały czas podejrzewam wadliwe działanie albo scroola, albo francy z Planu Komórkowego.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Dotychczas wpisywane hasło nie puściło mnie do aplikacji

Jeszcze jeden test (chyba ostatni Emotikon: Mrugający).
Zaloguj się do apki tym drugim nr. (Orange Love Telefon komórkowy). Zobaczymy czy będzie to hulać tak jak u Miśka :).

 

[edit]: konto z pierwszym nr. (Plan komórkowy) u Ciebie na apce działa poprawnie :), tzn. powinny się wtedy podstawiać tylko usługi mobilne - i tak właśnie jest.

 

"wadliwe działanie scroola" - nie rozumiem tego :(. I może na razie nie wracajmy do "scroola".

Anonim

Nie dotyczy

Dotychczas wpisywane hasło nie puściło mnie do aplikacji

Cierpliwości.

@Wiktor, pochwała najpierwEmotikon: Szczęśliwy Za wstawienie nakładki/cienia/ na tekst zgód w porze dziennej.

Logowanie komórką z OL-błąd hasła, chociaż nie powinno. Przypomnienie i wskoczyły tylko mobilne, ale nie byłbym sobą, więc poklikałem na inną usługę i wszystkie usługi są. Zero błędów po kilku przeładowaniach usług.

dwie mobilne.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Dotychczas wpisywane hasło nie puściło mnie do aplikacji

@Wiktor, ogłaszam wszem i wobec, że logowanie komórką z OL odbyło się przed momentem bez problemów. Widzę wszystkie usługi mobilne i związane z neo w ramach pakietu OL. Tylko nie popsujcie czegośEmotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Dotychczas wpisywane hasło nie puściło mnie do aplikacji

:)Szczęśliwy mężczyznaSzczęśliwy robotSzczęśliwa kobietaSzczęśliwy kot