Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją

@spiro, w najnowszej wersji aplikacji MO 4.4 jeżeli masz aktywowane poza nią Darmowe Orange WiFi, to w kafelku masz tak:

WiFi 2.PNG

Sama aplikacja nie stwarza możliwości bezpośredniej aktywacji usługi. Podpytaj jutro na czacie, czy wogóle masz jakieś szanse wsparcia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją

Dowiedziałam się dzisiaj na czacie że usługa jest już wycofana, osoby, które wcześniej miały tą usługę aktywowaną dalej mogą z niej korzystać, ale osoby, które nie aktywowały tej usługi nie mogą już aktywować


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją

Czyli jeśli mam funboxa to pozostaje wyłączyć pasmo publiczne, skoro sam nie mogę skorzystać z tej funkcjonalności w innych miejscach?

Jarek


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją


@yaareknapisał(-a)

Czyli jeśli mam funboxa to pozostaje wyłączyć pasmo publiczne, skoro sam nie mogę skorzystać z tej funkcjonalności w innych miejscach?

Jarek


Pasma publicznego też nie wyłączysz bo nie ma tej opcji w mój orange


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją


@fHe9z3p napisał:
Pasma publicznego też nie wyłączysz bo nie ma tej opcji w mój orange

Zgadza się. W nowym Mój Orange nie ma tej funkcji. Zawsze można jednak zlecić doradcy na czacie wyłączenie takiego pasma Emotikon: Szczęśliwy

 

W starej odsłonie Mój Orange taka funkcjonalność powinna być jeszcze dostępna Kot: LOL


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją


@Wiktornapisał(-a)

@fHe9z3pnapisał:
Pasma publicznego też nie wyłączysz bo nie ma tej opcji w mój orange

Zgadza się. W nowym Mój Orange nie ma tej funkcji. Zawsze można jednak zlecić doradcy na czacie wyłączenie takiego pasma Emotikon: Szczęśliwy

 

W starej odsłonie Mój Orange taka funkcjonalność powinna być jeszcze dostępna Kot: LOL


Tylko że stara wersja mój orange już nie jest dostępna, po zalogowaniu wyświetla się komunikat że trzeba się zarejestrować w nowej wersji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją

Mam Internet stacjonarny  poprzez FunBox2.0 i jak sie loguję na orange.pl to nie mgę znaleźć opcji do włączenia Orange Darmowe Wi Fi help bo juz mnie to rozbraja


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją

Po zalogowaniu na orange.pl nie moge odnaleźć tej zakładki czyżby coś nie tak?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją

Tej opcji już nie ma na www. Zostaje czat.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Darmowe Orange WiFi - problem z aktywacją

@ADS zalogowanie do Darmowego Orange Wifi a wyłączenie pasma publicznego to 2 zupełnie różne sprawy. Generalnie od 24.09.2018 r usługa nie jest dostępna. Pytanie czy w międzyczasie podpisywałeś jakiś aneks? nową umowę?