Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 53
  • 0

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Nie wiem, czy umieszczam temat w odpowiednim dziale i czy nie było już podobnego tematu, a jeśli tak, to z góry przepraszam. Teraz przechodzę do rzeczy.

Chciałbym skontaktować się z doradcą z czatu technicznego Orange, ewentualnie z kimś z BOK, jednak gdy klikam opcję czatu w zakładce Kontakt, to przekierowuje mnie na czat sprzedażowy, a bot pisze, że w celu kontaktu z działem technicznym należy się zalogować do MO. Sęk w tym, że przez kilka lat nie korzystałem z mojego konta w MO, zapomniałem do niego hasła i nie mogę go odzyskać. Czy wobec tego istnieje jakaś możliwość uzyskania dostępu do czatu technicznego bez logowania do MO, czy pozostaje mi jedynie kontakt telefoniczny z BOK?

Z góry dziękuję za każdą pomoc i życzę miłego dnia.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19208
  • 55513
  • 751

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?

@Kaszeb94 niestety, pełna opcja czatu jest dostępna tylko po zalogowaniu. Więc inaczej bez odzyskania hasła dostęp do czatu tylko sprzedażowego.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5838
  • 23769
  • 200

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?

@Kaszeb94 

Dostęp do MO jest przydatny. Warto, ba wręcz należy go odzyskać. Kontakt telefoniczny z BOK powinien to umożliwić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32655
  • 38081
  • 1376

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?

Może spróbuj pod 510800800

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1629
  • 7101
  • 52

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?


@Kaszeb94napisał(-a)

Sęk w tym, że przez kilka lat nie korzystałem z mojego konta w MO, zapomniałem do niego hasła i nie mogę go odzyskać. 


Jeśli masz trudności z logowaniem:

Logowanie adresem e-mail:

  • Zapomniałeś hasła do konta Mój Orange - wybierz opcję „Zresetuj hasło”. Wtedy na Twój adres e-mail wyślemy wiadomość z linkiem. Poprowadzi Cię on do strony, na której utworzysz nowe hasło do konta,
  • Nieprawidłowy login lub hasło - upewnij się, że wpisujesz prawidłowe dane do logowania. W Mój Orange loginem jest adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. Jeśli zapomniałeś go lub utraciłeś dostęp do swojej poczty – skontaktuj się z naszym doradcą,
  • Wpisałeś 5 razy niepoprawne hasło - możliwość logowania do konta została zablokowana. W celu zabezpieczenia Twojego konta przed nieuprawnionym dostępem zablokowaliśmy do niego dostęp na 15 minut. Jeśli chcesz odblokować konto wcześniej – skorzystaj z opcji „Zresetuj hasło”: link

 

Logowanie numerem telefonu komórkowego:

  • Nie przyszło jednorazowe hasło SMS - sprawdź czy prawidłowo wpisujesz swój numer telefonu komórkowego. Skorzystaj z opcji "wyślij ponownie".
  • Pojawia się komunikat o niepoprawnie wpisanym kodzie SMS - sprawdź czy wpisałeś poprawny kod z SMS-a.

    W przypadku jeśli skorzystałeś z opcji "wyślij ponownie" upewnij, że wpisałeś poprawny w kolejności numer kodu - ponieważ SMS-y z kodem są numerowane.

  • Pojawia się komunikat o wprowadzeniu błędnego numeru telefonu - upewnij się, że numer którym chcesz się zalogować jest w sieci Orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19208
  • 55513
  • 751

Czy istnieje możliwość rozmowy z doradcą z czatu technicznego bez konieczności logowania do MO?

@Kaszeb94 niestety, pełna opcja czatu jest dostępna tylko po zalogowaniu. Więc inaczej bez odzyskania hasła dostęp do czatu tylko sprzedażowego.