Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

Hej zaplecze NO!!! Takiego wysypu to się nie spodziewałem. Zaczęło się już praktycznie od wczoraj, ale dzisiaj rano było po problemie. Ale wczesnym popołudniem wywaliłem appki Orange na zbity pysk, bo tak mnie wkurzyło to całe igranie z nieprzewidzialnością appki MO...zwłaszcza Emotikon: Język Przemogłem się w sobie i z PC wylewam te żale na akcje. Sześć kart NO na początek...żebym to ja wchodził w linki. Nie! Potem niewinne z pozoru "Ta witryna jest nie osiągalna", po czym ładowało się to, w co klikałem sztucznym paluszkiem od Was. Ale jeden tworzony post...zaraz to sprawdzę na PC, zniknął mi i te wszystkie komunikaty, to efekt tworzenia, polubienia i łażenia pewnie tam, gdzie nawet myszy nie grasują. Takiej furii dostałem, że telefon pokazał mi moje przywiązanie do ładu. A tutaj z appki MO, o proszę:

1 NO.PNG2 NO.PNG3 NO.PNG4 NO.PNG5 NO.PNG6 NO.PNG7 NO.PNG

 I doszło to z PC już, przy próbie publikacji 8.PNG

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

To wina tego zielonego robocika/robala 😉

Zaatakował ci telefon Robot: LOL

 

Aplikacja MO też u mnie fiksuje, co włączenie muszę się do niej logować, zaraz ją przeinstaluję, na NO na razie wszystko mi działa @Anonim 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

@Anonim, jasne 😋 Tylko dziwnym trafem na PC też takie komunikaty wyskakują...zbieg okoliczności i pewnie synchronizacji Androida z PC...telepatycznie. Teleportacja kosmitów.

Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

Taki zielony robocik dużo może, to tak jak ja Mrugający robot

Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1


@Anonimnapisał(-a)

Taki zielony robocik dużo może, to tak jak ja Mrugający robot


@Anonim, nie przeceniasz aby swoich możliwości? Forum jest tylko zmorą...czy to wyjątek od reguły? Jak odpowiesz twierdząco, to jesteś sobowtórem geniusza Billa Gatesa.

Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

Nie jestem sobowtórem a kuzynem Billa G 😉

Możliwości mam duże i nadal je rozwijam, dziś ten co nie jest na bieżąco > wstecz się cofa.

Forum nigdy mi nie wyprawiało tego co tobie, albo mam fart albo to moja sprawka 😉

Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

@Anonim, daję radę, ale ktoś chyba ma hopla na punkcie...(nieważne):smileytongue: Im mniej dam pożywki, tym bardziej ktoś będzie się pieklił Emotikon: Język To jest forum a nie Big brother.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

Coś mnie sie dwoi w oczach na forumie Zaskoczony mężczyzna


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

@bluesmanniak, @Anonim

już scaliłem obydwa tematy :)...
Na razie mi czasu nie starcza (sorki Emotikon: zakłopotany), ale - w miarę możliwości - postaram się tutaj wrócić jeszcze z odpowiedzią.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

Jest coś takiego jak prawo serii 😛 - to tak tytułem wstępu w tonacji lekko humorystycznej 😉

 

 


@Anonim napisał:

(...) Sześć kart NO na początek...żebym to ja wchodził w linki. Nie!

Karty w przeglądarce mobilnej Samsunga (bo z takiej korzystasz - widać to na screenach) po zamknięciu przeglądarki nadal są zapamiętywane. Kiedyś zostały one otwarte w przeglądarce (być może nieświadomie w tle) i po uruchomieniu ponownie się załadowały.

 

 

Potem niewinne z pozoru "Ta witryna jest nie osiągalna", po czym ładowało się to, w co klikałem sztucznym paluszkiem od Was. Ale jeden tworzony post...zaraz to sprawdzę na PC, zniknął mi i te wszystkie komunikaty, to efekt tworzenia, polubienia i łażenia pewnie tam, gdzie nawet myszy nie grasują. Takiej furii dostałem, że telefon pokazał mi moje przywiązanie do ładu.

Być może adres już nie istniał bo post, który przeglądarka próbowała wyświetlić, został w jakiś sposób zmodyfikowany. O innych przyczynach pisała już gdzie indziej @Ela12.


Komunikaty same w sobie nie są złe - dzięki nim wiemy, że "wydarzyło się" coś niestandardowego. Ważne by wiedzieć, jak z takiej sytuacji następnym razem wybrnąć. Dla przykładu: komunikat o chronieniu Społeczności przed spamem sugeruje, żeby nie dodawać kolejnego, podobnego tematu w krótkim odstępie czasu.

 

 A tutaj z appki MO, o proszę:

Pokaż szczegóły

 

4 NO.PNG5 NO.PNG6 NO.PNG7 NO.PNG


W ostatnich dniach faktycznie coś było na rzeczy z poprawnym funkcjonowaniem apki... Nie da się ukryć. Zauważył to również @mabud73.

Ale - rozumiem - teraz jest już OK, co? 🙂