Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

Tak @Wiktor, teraz wszystko hula jak trzeba Emotikon: Bardzo szczęśliwy bynajmniej u mnie 👍

Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1

@Wiktor aplikacja MO po przeinstalowaniu działa bezawaryjnie, nawet dziś odnowienie ważności bonusu GB, ekspresowo się uaktualniło, ja nie narzekam, jak pisałem błąd aktualizacji, jak kto ma problemy > odinstalować MO i zainstalować ponownie, jak dalej będzie coś nie tak, to czat, bo bywa że z kontem MO coś nie tak, wtedy to wywala aplikację MO.

Anonim

Nie dotyczy

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1


@Wiktornapisał(-a)

Jest coś takiego jak prawo serii 😛 - to tak tytułem wstępu w tonacji lekko humorystycznej 😉


@Anonimnapisał:

(...) Sześć kart NO na początek...żebym to ja wchodził w linki. Nie!

Karty w przeglądarce mobilnej Samsunga (bo z takiej korzystasz - widać to na screenach) po zamknięciu przeglądarki nadal są zapamiętywane. Kiedyś zostały one otwarte w przeglądarce (być może nieświadomie w tle) i po uruchomieniu ponownie się załadowały.

Potem niewinne z pozoru "Ta witryna jest nie osiągalna", po czym ładowało się to, w co klikałem sztucznym paluszkiem od Was. Ale jeden tworzony post...zaraz to sprawdzę na PC, zniknął mi i te wszystkie komunikaty, to efekt tworzenia, polubienia i łażenia pewnie tam, gdzie nawet myszy nie grasują. Takiej furii dostałem, że telefon pokazał mi moje przywiązanie do ładu.

Być może adres już nie istniał bo post, który przeglądarka próbowała wyświetlić, został w jakiś sposób zmodyfikowany. O innych przyczynach pisała już gdzie indziej@Ela12.


Komunikaty same w sobie nie są złe - dzięki nim wiemy, że "wydarzyło się" coś niestandardowego. Ważne by wiedzieć, jak z takiej sytuacji następnym razem wybrnąć. Dla przykładu: komunikat o chronieniu Społeczności przed spamem sugeruje, żeby nie dodawać kolejnego, podobnego tematu w krótkim odstępie czasu.

Pokaż szczegóły

W ostatnich dniach faktycznie coś było na rzeczy z poprawnym funkcjonowaniem apki... Nie da się ukryć. Zauważył to również @mabud73.

Ale - rozumiem - teraz jest już OK, co? 🙂


@Wiktor, te sześć kart, to prawo serii, a nie nieświadomie zapamiętane w otwartej od nowa przeglądarce. Tłumaczę, jak do tego doszło. Na telefonie, z powodów zdrowotnych, otwierałem tylko NO z przejścia przez appkę MO. Za każdym razem, wylogowywałem się z forum i tę jedyną otwartą kartę zamykałem. Potem wchodziłem w appkę MO, by też z niej się wylogować. Prawo trzymanej sesji. Zamykałem ją z menu telefonu i tak każdego kolejnego dnia czynności owe powtarzałem jak mantrę. Aż pewnego dnia widzę sześć otwartych (zalogowanych) kart forum. Jakim prawem? Na PC tak się dzieje, wchodząc w linki, dlatego ja bezpośrednio nawet tam nie wchodzę w ten sposób. Taki już jestem i co mi zrobisz?

"Ta witryna jest nieosiągalna", to też nie wytłumaczalny objaw przy widniejącej ikonce LTE, a po chwili samoistnie nastąpiło ładowanie strony.

Tworzony temat nie został zarejestrowany w zapisie wersji roboczej i "wyfrunął", a co zostało "opatrzone" stosownym???komunikatem. Zniknął i basta!

No, ale ten komunikat ze spamem, to wyjątkowo złośliwa bestia. Nie dosyć, że nie było przed żadnego posta, to jeszcze w "żywe oczy nakłamał" Emotikon: Język Ot, prawo "czarnej" serii, którą w pojedynczych "odsłonach" (komunikaty) jestem w stanie zaakceptować i wyjść z nich obronną ręką, pod warunkiem, iż wersja robocza nie zrobi a kuku.

@Wiktor, teraz jest ok, ale jak nie muszę, to głowy nie zawracam sobie mobilkiem.

Oto na PC prawo serii...post mozolnie tworzony, jako pierwszy dzisiaj. Możesz sprawdzić, bo jak mi nie wypali, to na wszelki wypadek wkleiłem do Worda mój tekst:

 


1 spam.PNG

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10895
  • 150

Czarna seria błędów w aplikacji MO-wersja 4.7.1


@Anonim napisał:

Pokaż szczegóły
(...) Za każdym razem, wylogowywałem się z forum i tę jedyną otwartą kartę zamykałem. Potem wchodziłem w appkę MO, by też z niej się wylogować. Prawo trzymanej sesji. Zamykałem ją z menu telefonu i tak każdego kolejnego dnia czynności owe powtarzałem jak mantrę. Aż pewnego dnia widzę sześć otwartych (zalogowanych) kart forum. Jakim prawem? Na PC tak się dzieje, wchodząc w linki, dlatego ja bezpośrednio nawet tam nie wchodzę w ten sposób. Taki już jestem i co mi zrobisz?

No nic nie zrobię :P... Mogę jedynie podkreślić, że 6 otwartych kart w przeglądarce mobilnej to nie sprawka samego forum.

 

 

"Ta witryna jest nieosiągalna", to też nie wytłumaczalny objaw przy widniejącej ikonce LTE, a po chwili samoistnie nastąpiło ładowanie strony.

Mogę tylko strzelać, że była otwarta strona(y) na NO z adresem odnoszącym się do konkretnego posta. Później przeglądarka została zamknięta, w międzyczasie post przestał już istnieć (bo np. ja kilka takowych w temacie scaliłem) i przy ponownym uruchomieniu przeglądarki wyskoczył komunikat o nieosiągalnej witrynie. Ale to są czyste domniemania 😉

 

 

Pokaż szczegóły

Tworzony temat nie został zarejestrowany w zapisie wersji roboczej i "wyfrunął", a co zostało "opatrzone" stosownym???komunikatem. Zniknął i basta!

No, ale ten komunikat ze spamem, to wyjątkowo złośliwa bestia. Nie dosyć, że nie było przed żadnego posta, to jeszcze w "żywe oczy nakłamał" Emotikon: Język Ot, prawo "czarnej" serii, którą w pojedynczych "odsłonach" (komunikaty) jestem w stanie zaakceptować i wyjść z nich obronną ręką, pod warunkiem, iż wersja robocza nie zrobi a kuku.

@Wiktor, teraz jest ok, ale jak nie muszę, to głowy nie zawracam sobie mobilkiem.

Oto na PC prawo serii...post mozolnie tworzony, jako pierwszy dzisiaj. Możesz sprawdzić, bo jak mi nie wypali, to na wszelki wypadek wkleiłem do Worda mój tekst:

 


1 spam.PNG

No, próbowałeś utworzyć ten sam, jeden po drugim, post (pierwszy został opublikowany o 16:28 i został już przeze mnie ukryty) i dlatego bestia była złośliwa 😛