Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

Aplikacja działa na 3 telefonach chcąc dodac neostrade musze dodac nr...i hasło jaki numer id neostrady czy może jakiś inny i czy te same hasło 

Anonim

Nie dotyczy

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

@leslawh, jeżeli Twoje numery w kartotece są, to po co wpisujesz Neostradę, komplikując sobie życie? Wystarczy że przewiniesz i podgląd będzie. W razie czego, masz bezpośredni dostęp do konta Mój Orange z zakładki forum u góry.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

Dziękuję jutro sprubuje


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

Jeszcze dla pewności powtórzę.

 

Jeżeli korzystamy z Orange Love, to powinno wystarczyć zalogowanie się na nr komórkowy w planie Orange Love Telefon komórkowy. A więc warto wcześniej ustalić, który z nrów jest właśnie w tym planie :).

 

I wtedy nie powinno być potrzeby logowania na konta pozostałych nrów komórkowych czy usługi stacjonarnej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

Dziękuję bardzo wszystko śmiga jak trzeba pozdrawiam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

Myślałem że wszystko ok ale cały czas wywala mi albo telefony albo neostrade ciągle musze na nowo się logować .Czyscilem dane kilka razy i ciągle to samo.

 

Anonim

Nie dotyczy

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

Aplikacja podpięta od stare Mój Orange, widać nie działa stabilnie, im więcej usług tym gorzej, ja mam tylko telefon i sporadycznie coś brużdzi @leslawh 

Anonim

Nie dotyczy

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce


@leslawhnapisał(-a)

Myślałem że wszystko ok ale cały czas wywala mi albo telefony albo neostrade ciągle musze na nowo się logować .Czyscilem dane kilka razy i ciągle to samo.

 


@leslawh , poczytałem sobie od początku Twoje perypetie i jestem przekonany, że coś sobie namieszałeś. Dałeś rozwiązanie, śmigało i co? Mam wrażenie, że cały czas "czepiasz się" ID Neostrady, więc przypomnę, co Ci @Wiktor mówił, a z czym u mnie też były problemy.

W zakładce Uprawnienia z menu appki nadane wszystkie uprawnienia? Logujesz się numerem przypisanym do OL? Przechodzisz/przewijasz/ w dół, by zobaczyć pozostałe usługi i czy wogóle je widzisz? Jeżeli są, to tylko klikasz w usługę, czekasz na załadowanie się i jeżeli prosi o coś (PIN, kod abonencki), wpisujesz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 17
  • 1

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

Bo 1 dzień smigało i myślałem że jest ok.Nie chciałem wam zawracać glowy.ID nie używam ,robie jak mi kazaliscie.nr Tel. OL  i hasło .raz odczytam wszystko telefony i neostrade ale drugi raz chcę to powtórzyć to musze się na nowo logowac bo zostają albo telefony( mam 3) albo neostrada.zaloguje się na ten główny nr Ol odczytam wszystko i następnym razem juz ups cos poszlo nie tak i tak w kółko


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Co drugi raz muszę się na nowo logować w apce

A u mnie pokazują się podwójnie niektóre pozycje - pisałam o tym na tym Forum niedawno, @leslawh .

I co zrobisz?

Nic - taka już jest ta nasza apeczka...

Jedynie czekać na nową jej wersję pozostaje...

 

Ela