Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

@Wiktor

Kurka wodna, chyba zrobiłam dokładnie jak napisałeś 😞 czyli hm 😞 wszystko pomieszałam i poplątałam ?      A najgorsze to jest to, że zmieniając hasło zapomniałam jakie ono było 😞


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

Hm... W sumie mogłaś zacząć od odzyskiwania hasła. To nie powinno mieć jakiegoś większego znaczenia. No może takie, że... jeżeli dany nr nie ma założonego konta na Mój Orange, to wtedy przy próbie logowania pojawi się stosowna adnotacja: Konto o podanym numerze usługi nie istnieje

Z drugiej strony - podobny komunikat pojawiłby się przy próbie odzyskiwania hasła, więc raczej to nie to.

 

Proponuję w tej sytuacji trzymać się tego ;-):

"(...) bardzo sympatyczny Pan Konsultant próbował mi pomóc ale w końcu przyjął znów reklamację gdyż jest coś nie ten tegos Emotikon: Szczęśliwy

Dam znać jak technicy " wyleczą tą usterkę " a jak nie " uleczą " to też się odezwę. Na razie chyba sobie odpuszczę te próby logowań (...)"


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

Teraz hasło odzyskałam, przypomniałam sobie ( tak mnie tam coś ciągnie babska ciekawość zapewne ) Dziękuję Ci serdecznie @Wiktor bo poświęciłeś laikowi bardzo dużo czasu i wiedzy. Poczekam 24 godziny  albo dłużej na rozwiązanie, aczkolwiek wiem, że Ty zrobiłbyś to szybciutko ( intuicja ) Ja nie poradzę sobie sama - to jest pewne 🙂 Serdeczne pozdrowienia zostawiam 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

@Artur- dobry dzień 🙂 U mnie  w dalszym ciągu " nici z logowaniem" ale, że ja cierpliwa jestem to poczekam jeszcze 🙂

Pozdrowienia słoneczne zostawiam 🙂

 

 

O kurka wodna sorry bo znowu nie w tym temacie się wpisałam 😞 

Wszystko przez ten mój rozpęd.Emotikon: zakłopotany


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

Przenieśliśmy do odpowiedniego tematu 😉

To musi w końcu zadziałać, nie widzę innej opcji i może ekspert od MO - @Mazgaj nam pomoże. Na jakim jesteś etapie, @wscieklaewka? Podajesz dane do logowania (e-mail i hasło) i jaki komunikat się pojawia?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

@Artur  cały czas to samo czyli albo złe hasło albo zły login albo już mam dość 🙂 zgłoszenie przyjęte ale nie mogę znaleźć numeru.


Screenshot-2018-3-29 Zarejestruj się – Rejestracja – (krok 1) - www orange pl Orange Polska.png


Screenshot-2018-3-29 https www orange pl.png

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

Cześć - mam to samo.

Dwie opcje

 

- podajesz złe hasło - to masz informację że podałeś złe hasło

- podajesz dobre hasło - to masz błąd 500...

 

A najciekawsze jest to że nie mogę się zalogować na tym forum mając konto na nowym orange - bo jest błąd 500. Na szczęście mam prepaida i z niego piszę... 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

@Jarek43Witaj, ja wchodzę poprzez pocztę wp. a moja sprawa dotyczy drugiego  numeru na którym jestem od 15 lat. Z pierwszym nie mam problemów gdyż zostałam w Starym Mój Orange. W Nowym występują takie anomalia ( przynajmniej u nas dwojga ). Czyli jest coś nie tak w systemie, drugie moje zgłoszenie ma nr.xxxxxxx ► ukryto nr zgłoszenia - Moderator Wiktor ◄ ponoć rozwiązanie ma nastąpić do 24godzin, czyli powinnam odpowiedź otrzymać dziś około 17.00.

Najgorsze jest to, że nie mam możliwości podglądać swoich pakietów, etc. Na pocztę mogę się zalogować poprzez Stary Mój Orange. Nic z tego nie rozumiem - ale tak chyba musi być 🙂 🙂 🙂 Jestem zielona 😉

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

@Jarek43 musisz wiedzieć, że logowanie na forum nie jest powiązane z logowaniem do Nowego Mój Orange. Na NMO logujesz się za pomocą adresu e-mail i hasła, a tutaj albo za pomocą loginu, który sobie ustaliłeś i hasła albo podając numer usługi np. numer telefonu i hasło.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange


@Jarek43 napisał:
Pokaż szczegóły

Cześć - mam to samo.

Dwie opcje

- podajesz złe hasło - to masz informację że podałeś złe hasło

- podajesz dobre hasło - to masz błąd 500...

(...)


Polecam Ci temat pt. Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny. Twój problem jest nieco odmienny od tego, na który napotkała @wscieklaewka Szczęśliwy robot.