Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

► Wątek został tutaj przeniesiony z tematu Nowy "Mój Orange" - niczego nie widać po zalogowaniu, ponieważ porusza nieco inne zagadnienia - Moderator Wiktor ◄

 


@Wiktor napisał:

@wscieklaewka- Ty, zdaje się, nie mogłaś zalogować się do konta (w nowym Mój Orange). I ostatecznie wyszło, że w sprawie chodziło bardziej o to stare konto (Mój Orange), aniżeli nowe 😉 (...)


@Wiktor

Ja dalej nie mogę zalogować się w Nowym Mój Orange ( w starym loguje mnie, tyle że do Multi Box ) Ja usunęłam konto w Nowym gdyż się zdenerwowałam. Dokładniej - loguję się w starym, wpisuję również stare hasło i przenosi mnie - zaloguj się w Nowym Mój Orange, no to próbuję i wpisuję login nowego oraz hasło i wychodzi że niepoprawne hasło lub login ( spróbuj jeszcze raz ) i tak w kółko aż po piątej próbie mam ( konto zablokowane ). Natomiast nie wiem jakie dokładnie problemy z logowaniem ma @Kret gdyż już się nie odezwał.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

@wscieklaewka, a przycisk Przypomnij hasło działa, czy też z tej opcji nie możesz skorzystać?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, a przycisk Przypomnij hasło działa, czy też z tej opcji nie możesz skorzystać?


@Anonim

Ten przycisk już też się zbuntował chyba, bo jak kliknę "przypomnij hasło " to mail wcale mi nie chce przyjść, no i korzystam teraz tylko z aplikacji w telefonie 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange


@wscieklaewka napisała:
(...) Ja usunęłam konto w Nowym gdyż się zdenerwowałam. Dokładniej - loguję się w starym, wpisuję również stare hasło i przenosi mnie - zaloguj się w Nowym Mój Orange (...)

Hm... Ja konkluzję zawartą w tym poście odczytuję następująco:

  • chodziło (jednak! Mrugający robot) o usunięcie konta w starym Mój Orange (MO); i to w szczególnym okresie - mianowicie wtedy, gdy takie konto zostało zakwalifikowane do migracji do nowej wersji MO (nMO)
  • "przywrócenie możliwości korzystania ze strony [chodzi o nMO] może trochę potrwaćEmotikon: sfrustrowany... i w związku z tym nie należy podejmować prób rejestrowania/logowania do nMO do czasu aż problem nie zostanie rozwiązany
  • do tego czasu można korzystać z apki Mój Orange

Czy wszystko się zgadza? Szczęśliwy mężczyzna

 

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange


@Wiktornapisał(-a)

@wscieklaewkanapisała:
(...) Ja usunęłam konto w Nowym gdyż się zdenerwowałam. Dokładniej - loguję się w starym, wpisuję również stare hasło i przenosi mnie - zaloguj się w Nowym Mój Orange (...)

Hm... Ja konkluzję zawartą w tym poście odczytuję następująco:

  • chodziło (jednak! Mrugający robot) o usunięcie konta w starym Mój Orange (MO); i to w szczególnym okresie - mianowicie wtedy, gdy takie konto zostało zakwalifikowane do migracji do nowej wersji MO (nMO)
  • "przywrócenie możliwości korzystania ze strony [chodzi o nMO] może trochę potrwaćEmotikon: sfrustrowany... i w związku z tym nie należy podejmować prób rejestrowania/logowania do nMO do czasu aż problem nie zostanie rozwiązany
  • do tego czasu można korzystać z apki Mój Orange

Czy wszystko się zgadza? Szczęśliwy mężczyzna

 

 

 


No zgadza się wszystko tylko jest coś @Wiktor  - mianowicie hm nie wiem czy 😞 a trudno bo wiesz co? ja wczoraj to chyba próbowałam się logować - tak z ciekawości 😞  lecz myślę że nic nie popsułam bo nawet mi mail nie przyszedł kiedy chciałam zmienić hasło 😞 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

Spokojna głowa 🙂
(Wiadomo - próbować można. Nie sądzę, żeby to coś "popsuło").


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange


@Wiktornapisał(-a)

Spokojna głowa 🙂
(Wiadomo - próbować można. Nie sądzę, żeby to coś "popsuło").


@Wiktor

Już nie spróbuję bo wiadomo 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

► Wątek pt. Podziękowanie 🙂 został scalony z niniejszym tematem, ponieważ dot. sprawy w nim poruszanej 🙂 - Moderator Wiktor ◄

 

Chciałabym bardzo podziękować @Wiktor oraz Wszystkim którzy zaangażowali się w naprawie mojego profilu w Orange on - line.

Nie potrafię inaczej wyrazić mojej radości i wdzięczności ( nie ma takich emotek ) Emotikon: Język Dziś nastąpił moment kulminacyjny - konto znowu działa 🙂

 

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

@wscieklaewkaJa na twoim miejscu wysłał bym list motywacyjny wersji papierowejEmotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Brak możliwości zalogowania na Nowym Mój Orange

Jak ja się wystraszyłam @Anonim gdy ot tak sobie próbowałam się zalogować a tu nagle moje oczy dostały pląsawicy gdy ujrzałam tą niespodziankę 🙂