Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak faktur komórkowych w Mój Orange po wypowiedzeniu Orange Love


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Brak faktur komórkowych w Mój Orange po wypowiedzeniu Orange Love

Witam!

Mam problem z kontem Mój Orange. W przeszłości miałem Orange Love + abonament komórkowy i kilka urządzeń na raty - koszty i faktury za wszystko były widoczne na Mój Orange i w aplikacji, po zalogowaniu adresem email. 

Na początku marca zrezygnowałem z Orange Love, został mi tylko abonament komórkowy i raty za urządzenia. Od momentu zakończenia Orange Love, nowe faktury za usługi komórkowe przestały pojawiać się na koncie, przychodzą tylko na maila. Po zalogowaniu się numerem telefonu, dostaję wiadomość o konieczności zalogowania emailem, żeby zobaczyć faktury, a po zalogowaniu emailem widzę tylko faktury z czasów Orange Love. 

Próbowałem usunąć konto email na Mój Orange, odczekałem 48h i zarejestrowałem ponownie, bez zmian. Pisałem do konsultanta na czacie, powiedział że po rezygnacji z Orange Love faktury przychodzą tylko na maila. Czy to prawda? Czy nie ma możliwości, żeby faktury za usługi komórkowe mieć w aplikacji i na stronie?

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Brak faktur komórkowych w Mój Orange po wypowiedzeniu Orange Love

Powinieneś mieć możliwość przełączenia się na inne konto, sprawdź.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Brak faktur komórkowych w Mój Orange po wypowiedzeniu Orange Love

Masz na myśli "Wybór usługi" w zakładce podsumowanie? Tak, mam tam moją usługę komórkową, nawet orientacyjny koszt się pojawia, natomiast faktury wystawionej po rezygnacji z Orange Love nie ma.. Cała strona podsumowanie też jest pusta. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak faktur komórkowych w Mój Orange po wypowiedzeniu Orange Love

A kiedy była zmiana usług? Minął pełny okres rozliczeniowy?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Brak faktur komórkowych w Mój Orange po wypowiedzeniu Orange Love

Nie minął, myślisz że to jest przyczyną?

Orange Love wyłączono 18 marca, okres rozliczeniowy zaczyna się 19 marca i wtedy też jest wystawiana faktura, którą dostałem tylko na maila. 

Czyli następna faktura powinna pojawić się na portalu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak faktur komórkowych w Mój Orange po wypowiedzeniu Orange Love

Bardziej w innym kierunku szły moje myśli. Czy nie zmieniono Ci np. okresu rozliczeniowego itp itd. Sprawdziłbym to w kolejnym miesiącu, ew. zrobił zgłoszenie jak nadal nie będzie dostępu.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 34
  • 0

Brak faktur komórkowych w Mój Orange po wypowiedzeniu Orange Love

Tak zrobię. Poczekam do końca kwietnia i jeśli nic się nie zmieni to zrobię zgłoszenie. Dzięki 🙂